Дізнавшись, що тато збирається зрадити мамі, я вирішив перешкодити йому і пішов в призначену адресу, а те, що я там побачив, в житті не забуду…

У нас середньостатистична сім’я, де кожен зайнятий своєю справою. Я вчуся в університеті, батько працює у великій компанії, мама візажист, а сестра школярка. Батьки в шлюбі вже 22 роки, вони з боку виглядають як Ідеальна пара. Дуже люблять і піклуються один про одного. Я б в житті не подумав, що вони можуть поранити один одного.

У будинку у кожного свій ноутбук, і так як це особистий простір кожного, на них є свій пароль. Коли ми вирішили їх запаролити, я навіть зрадів, але потім це призвело до появи безліч секретів між нами. Коли ноутбук батька зіпсувався, він віддав його мені на лагодження.

Я виправив там все і коли запустив, прийшов в жа х. Я зайшов в Гугл, для того, щоб довантажити відсутні файли. І там я побачив неприємні мені повідомлення в соціальній мережі. Я був не в курсі, що у мого батька є сторінка в Фейсбуці, так як він говорив, що не зацікавлений в цьому. Коли я відкрив листування, мені хотілося провалитися крізь землю.

Там були вульгарні листування з якоюсь дівчиною, яка призначила йому зустріч. Я написав у себе адресу зустрічі. Після допрацював все необхідне на пристрої і віддав його назад, але тепер я ставився до нього зі злістю. Я до останнього моменту сподівався, що це просто листування.

Більше нічого. Пішов до будинку в призначений час і встав так, щоб мене видно не було. Але, на жа ль, у мене був достатній огляд. Коли під’їхала машина батька і до нього сіла ця молода дівчина, з якою він листувався, я хотів вийти і розбити машину, але стримався. Я просто ненавидів його. Він, як виявилося, зрад жував мамі з цією дівчиною після стількох років шлюбу.

Я впевнений, що моя мама ніколи б не вчинила так. І можу з точністю сказати, що вона не пробачила б його. Я тепер навіть сісти за один стіл з ним не можу. І що тепер робити далі? Розуму не докладу. Але якось все це занадто далеко зайшло.

Та й не знаю, як вчинити. Увечері того дня я зайшов через його аккаунт і почитав, як він пише цій дівчині яка вона хороша в ліжку, і як йому не терпиться роз лучення з дружиною. На той момент мені хотілося розламати все навколо, я був дуже злим.

Взяв навушники і вийшов погуляти. Вранці я не вийшов до сім’ї на сніданок, забрав їжу до себе в кімнату. Я не припиняв думати про те, що я теж стану ось таким. Чесно не розумію, як він може так обманювати маму, брехати їй. Моя мама ж досі любить його і навіть не знаю, як вона переживе роз лучення. Я хотів виловити цю дівчину і поговорити з нею, але не став. Причину не знаю. Тато кілька разів намагався поговорити зі мною, дізнатися, що відбувається, але я просто йшов до себе в кімнату.

З мамою я спілкуюся, як завжди, всіляко намагаючись бути спокійним, щоб не показувати щось. Напевно через те, що батько став здогадуватися, що я все знаю, він тепер нер вує, коли ми опиняємося в одній кімнаті. Страաно те, що я більше не сприймаю його як батька. Я бачу його як людину, яка зра дила мою маму і вже нічого змінити не можна. Я ніколи не зможу пробачити його. Якщо він вирішить роз лучитися з мамою, я обов’язково помщусь йому за це. За те, що він кинув мою прекрасну маму через якусь дівчину.