Дужe жовті зуби? Тоді спробуйте ЦEЙ спосіб! Ви дійсно відчуєте фантастичне відчуття

Зуби – ваша візитна картка. Ваша усмішка завжди залишає перше враження про вас. І коли ви виблискуєте перлинно- білими зубами, це, безумовно, має позитивний ефект. На жаль, життя повне підводних каменів, а також продуктів, таких як кава, нікoтuн, і цукерки, які не є кращими друзями вашим зубам. Джерело

Але є прості і цілком природні способи, які зроблять ваші зуби блискучими знову, навіть якщо вугільно-чорний порошок виглядає відштовхуюче.

Знадобиться: Зубна щітка (тільки для цього способу) і деякі капсули з активованим вугіллям.  По-перше, змочіть щітку водою. Потім візьміть капсули, обережно відкрийте їх, потрусіть порошок на щітку. Робіть цю процедуру акуратно, завжди майте паперовий рушник під рукою.

Тепер прийшов час для чищення! Зробіть це, як ви зазвичай робите: круговими рухами чистите зуби, не забувайте чистити задні стінки. Спочатку буде відчуття, що чистите зуби борошнистим засобом, але так триватиме недовго. Можете після додати трохи звичайної зубної пасти на щітку. Всю процедуру треба виконувати три-чотири хвилини. Після, обполосніть порожнину рота водою і все!  Ви дійсно відчуєте фантастичне відчуття. Спробуйте!

Люди, які цінують підтримування природної білизни зубів, завжди використовують цей метод з активованим вугіллям. Цей трюк слід виконувати один-два рази на тиждень.

Розкажіть своїм друзям про цей спосіб відбілювання зубів. Не тільки знаменитості можуть похвалитися білосніжною усмішкою!