Дзвонить мені сьогодні вранці о 7 годині мій зять і відразу з претензіями: – Мамо, вам не здається, що ви про дещо забули? – Я прямо підскочила

Я вважаю, що мені пощастило, мої відносини з зятем не такі, як найчастіше описують. З моменту коли вони з донькою ще тільки почали зустрічатися, я зрозуміла, він та людина, за яким вона буде як за кам’яною стіною. І протягом вже 10 років він наочно це доводить. Але зараз не про це.

Дзвонить мені сьогодні вранці о 7 годині мій зять і відразу з претензіями: – Мамо, вам не здається, що ви про дещо забули?

– Ні, не здається, навіть не зрозумію про що ти зараз.

– Мамо, ми з вами занадто довго не зустрічалися за улюбленою кружкою чаю. Я за вами сьогодні заїду в 18 годині, будьте готові. Дістаньте грибочків і зелених помідор з хріном.

І все, поклав трубку. І скажу чесно, особисто для мене такий дзвінок дорого коштує. Справа в тому, що коли діти тільки зустрічалися і навіть коли одружилися – у нас якось само собою з’явилася негласна традиція – раз на місяць, ми з зятем збираємося за кухликом чогось міцненького. Він смажить люля-кебаб або шашлик, я привожу соління, дочка робить рулетики чи салат і ми проводимо день разом – обговорюємо справи, події, життя, іноді просто дивимося якесь кіно.

Але в останній рік, майже перестали збиратися, то у мене проблеми зі здоров’ям були, то зять без роботи сидів або на двох відразу працював, якось не до посиденьок взагалі було. Я кілька разів думала зателефонувати і напроситися, але потім передумала.

Ні, ми і так збираємося і бачимося і зідзвонюємося, але якось все не те. А тут, такий дзвінок від рідного зятя, прямо як бальзам на душу, аж настрій піднявся! Загалом пішла збиратися.