Ходиш в туалет з телефоном?! Тоді читай цю статтю!

Згідно із недавнім опитуванням, багато з нас буквально залежні від своїх смартфонів, і це може бути не так безневинно, як здається.

Якщо ви  – один із тих людей, які не можуть навіть в туалет піти без смартфона, то ви повинні знати про деякі ризики. Ця звичка шкодить не тільки фізичному, але і психічному здоров’ю, а також впливає на нашу працездатність.

“Отож” небайдуже здоров’я читачів, тому ми законспектували для вас найважливіші тези досліджень, пов’язаних із використанням смартфона у туалеті.

Це сприяє поширенню шкідливих бактерій

У недавньому дослідженні говориться, що телефони брудніші, ніж сидіння унітазу. Огидно, чи не так?

На мобільних телефонах дітей із середньої школи було виявлено кишкову паличку. Ці шкідливі бактерії викликають різні проблеми з травною системою (наприклад, харчове отруєння). І це далеко не єдиний вид бактерій, які можуть перекочувати на телефон із туалету.

Підвищується ризик виникнення геморою

Ризик виникнення геморою збільшується через те, що під час сидіння на унітазі на органи, які перебувають над унітазом і нічим не підтримуються, чиниться тиск.

Хоча для підтвердження цієї залежності необхідно провести ряд додаткових досліджень, відомо, що із моменту появи смартфонів кількість людей, які захворіли на геморой, збільшилася. Так що, незважаючи на те, що гортання стрічки в смартфоні сприяє розслабленню і дозволяє не занудьгувати в туалеті, воно ж викликає дуже неприємні проблеми.

Наші розумові здібності погіршуються

Смартфони, навіть якщо ми ними не користуємося у цю хвилину, заважають сконцентруватися і порушують розумовий процес, обмежуючи нашу здатність розв’язувати проблеми.

Таким чином, час, проведений далеко від телефону, дуже важливий для нашого розуму. Так що вимкнути смартфон і дозволити собі трохи побути наодинці з собою – це саме те, що нам потрібно. Коли ми беремо смартфон із собою в туалет, ми позбавляємо себе можливості перепочити.

Це може викликати дисфункцію тазового дна

Тривале перебування зі смартфоном у туалеті може зашкодити нашим м’язам. Через це деякі наші органи, такі, як кишківник, сечовий міхур і піхва, можуть опуститися, тому що м’язи тазового дна ослаблені й вже не можуть їх підтримувати.

Почасти це відбувається через те, що ми сидимо на унітазі, особливо, якщо ми схиляємося над своїми телефонами.

Залежність від телефону збільшується

З одного боку, завдяки смартфонам ми контактуємо зі світом, з іншого – вони викликають сильну залежність. 1 з 10 мілленіалів волів би радше втратити палець, ніж позбутися смартфона. Це поганий знак, який ясно говорить про те, що реальні люди, друзі перестають бути важливими для нас.

Як ви думаєте, в цій залежності немає нічого страшного чи вона все ж шкодить людям?