Хитрощі з мікрохвильовкою, які значно спростять вам життя! Ви будете ще довго дякувати жінці, яка це придумала

Виявляється, мікрохвильову піч можна використовувати не лише за призначенням для розігрівання чи розморожування їжі. Знаючи кілька цікавих секретів, з її допомогою можна значно спростити собі життя.

Насушити сухарів, зробити домашні чіпси, розтопити шоколад, спекти кукурудзу, не очищаючи качани від листя, продезинфікувати кухонні губки – чого тільки не придумали, щоб заощадити час і сили на кухні. Джерело

А от ще 2 корисні лайфхаки, за які ви будете ще довго дякувати.

Стерилізація банок

Швидко простерилізувати банки – немає нічого простіше! Вимийте банки з содою і налийте в кожну приблизно 20 мл чистої води. Встановіть банки з водою в мікрохвильовку і включіть прилад на повну потужність.

Зазвичай достатньо 2-3 хвилини, щоб рідина повністю випарувалася: це і є ознака того, що справу успішно зроблено.

Діставати банки з печі потрібно з особливою обережністю: скло занадто гаряче – можна отримати сильний опiк.

Варка капустяного листя

Мої рідні дуже люблять, коли я готую голубці. Раніше це було для мене складним процесом: відварити капусту до потрібного стану, а потім акуратно відокремити листя, намагаючись не порвати їх.

Тепер підготувати качан капусти проблеми для мене не становить: я просто ставлю його цілим в мікрохвильову піч і включаю прилад на середню потужність. Готую капусту 10-15 хвилин, періодично її повертаючи.

Моя мама, побачивши ці трюки, не змогла стримати вигуки захоплення! Поділіться і ви ними із своїми близькими!

Автор статті Baлентина Мapценюк