Кішка не пускала мене в автобус, ніби щось відчула! Через декілька хвилин сталося щось страшне!!

Оля збиралася їхати до своєї подруги в інше місто. Вони бачилися рідко, але ось у дівчини випав тиждень відпустки, і вона швидко зібрала речі, плануючи цікавий відпочинок.

Свою кішку Муську вона залишала мамі, яка обіцяла добре піклуватися про тварину і годувати її залишеним кормом. У день від’їзду кішка поводилася досить дивно. Вона носилася по квартирі і постійно плуталася під ногами у Ольги.

Голосно мугикаючи, Муська дуже заважала збирати речі. Вона навіть отримала сувору догану від своєї господині за всю цю метушню.

Коли ж сумка була зібрана, дівчина попрощалася з мамою і поспішила до таксі. Вона хотіла погладити на прощання свою вихованку, але та кудись поділася.

Коли на вокзалі Ольга сіла в свій автобус, її сумка несподівано заворушилася і з неї вилізла Муська. Оля зовсім не очікувала побачити тут свою улюбленицю!

Що тепер з нею робити? Не їхати ж в чуже місто з кішкою. Зазвичай в минулі від’їзди її вихованка так себе не вела, а сприймала відсутність Олі досить спокійно.

В цей час кішка з криком почала бігати по всьому салону. Пасажири намагалися допомогти спіймати тварину, але безрезультатно. Водій теж не міг їхати, коли в салоні все стояло догори дном через кішку.

Ользі було дуже незручно, що через неї рейс затримувався і пасажири обурювалися!

Але десь через 20 хвилин кішка заспокоїлася і дозволила себе зловити. Дівчина передала тварину  матері, яка під’їхала.

Автобус рушив у дорогу, але незабаром водій отримав по рації повідомлення, що міст, по якому вони повинні були їхати, обвалився. І тепер маршрут треба було міняти. А сталося це в той самий момент, коли в автобусі бісилася кішка.

Можливо вона відчула, що має щось нехороше статися і спробувала врятувати свою господиню і інших людей.

Джерело:vidgolos.co.ua