Коли дізнаєтеся навіщо потрібно сипати сіль в труби, будете так робити завжди

Сіль дуже цінувалася ще в давнину, адже вона вважалася найкращою приправою. З її допомогою люди збагачувалися та були готові долати великі відстані.

А от зараз цей неймовірний продукт є практично у кожного вдома. Користь гімалайської чи йодованої солі для організму ми знаємо, а от як використовувати сіль в побуті? Про це ми вам розповімо в цій статті.

Чистка металевих і мельхіорових виробів

Змішайте в однаковий кількості борошно, сіль та оцет й отриману кашку нанесіть на виріб.
Протріть ретельно метал і він знову буде сяяти.

Розбиті яйця

Сіль допомагає зібрати з поверхні рідке розбите яйце. Просто засипте сіллю яйце та почекайте декілька хвилин. Потім суміш можна легко видалити серветкою.

Губка для миття посуду

Губки для миття посуду є справжніми розсадниками бактерій. Тому їх потрібно періодично змінювати, а ще регулярно дезінфікувати. Для цього просто покладіть губку у суміш води та солі. Потім все ретельно віджати та просушити.

Плями на дивані

Сіль чудово вбирає в себе рідину. Тому якщо ви щось пролили на тканину, килим чи диван, просто присипте пляму сіллю з декількома ложками оцту.

Духовка

Щоб духовка позбулася неприємних ароматів, потрібно висипати на деко суміш кориці й солі й увімкнути піч. Буквально через кілька хвилин після розігріву будь-який запах зникне.

Забита раковина

Сіль також чудово очищає раковину. Просто засипте її в труби й залийте окропом. Але це допомагає від незначних засмічень.

Смужки від чаю і кави на чашках

Якщо ваші чашки вкрилися розводами від кави або чаю, то просто протріть їх сіллю перед миттям. От побачите, посуд знову буде сяяти!

Вам була корисною ця інформація?