Коли не вистачає мотивації… Притча, яка навчить вас справлятися із життєвими проблемами!

Дуже повчальна притча…

В одного фермера осел провалився на дно колодязя. Чоловік перелякався й став гукати на допомогу. В цей момент одразу прибіг інший фермер і сплеснув руками: “Я не знаю, як його звідти витягнути”.

Тоді господар бідного ослика подумав:  “В мене старий осел, потрібно скоро купляти нового. Та й колодязь вже майже сухий. Можна закопати криницю разом з ослом. А потім вирити новий колодязь.”

На допомогу фермеру прийшли всі сусіди. Вони всі дружно взяли лопати й стали закопувати яму. Бідний осел почав верещати, адже зрозумів, що його чекає. Згодом він раптом затих. І всі не могли зрозуміти чому.

Ніхто не розумів, що відбувається, тому вирішили заглянути в колодязь. Те, що вони побачили, їх дуже вразило: кожну нову лопату землі осел струшував з себе та приминав ногами.Через деякий час, він опинився нагорі.

В житті у кожного бувають труднощі, але з кожної такої ситуація варто брати новий досвід та знання, які допоможуть вам в майбутньому. Ви самі обираєте, струшувати з себе землю та йти далі чи залишатися в цій ямі негараздів. 

Запам’ятайте кілька порад:

Не очікуйте багато від інших.

Цінуйте те, що маєш.

Не тримайте зло та образи.

Вам сподобалася притча?