Коли теща подарувала нам будинок своїх батьків, ми з дружиною були у нестямі від радості. Але невдовзі ми усвідомили, у чому полягали її справжні мотиви.

Під час нашого весілля теща подарувала нам будинок своїх батьків, розташований поряд з парком та озером в елітному районі міста. Спочатку ми були у нестямі від радості, не підозрюючи про її приховані мотиви.

І ось, майже відразу після переїзду, вона почала командувати нами, диктуючи, як ми повинні поводитися на подвір’ї і як планувати город – начебто ми були лише доглядачами її майбутньої садиби.

Моя дружина, відчуваючи себе більш вправі протистояти своїй матері, заявила, що ми віддаємо перевагу місцю відпочинку, а не сільськогосподарським ділянкам, на що отримала недовіру і питання, типу – а що ми будемо їсти?

Не бажаючи залишатися осторонь у тепер власному будинку, я заявив про нашу автономію, але отримав відсіч у вигляді нагадування тещі про наш фінансовий борг перед нею за будинок.

На знак непокори я викинув її садові інструменти з нашої ділянки, фактично заборонивши їй втручатися у справи.

Її спроби відновити свою діяльність були припинені встановленням замку на нашому паркані, і тепер я думаю про те, щоб завести величезного собаку для забезпечення більшого усамітнення. Вся ця конфронтація перетворила мою тещу на небажану постать у нашому домі. Головне, те, що дружина підтримує моє рішення.

Джерело