Коли в будинку з’явилася нова мама, життя Яна і його братика ніяк не покращилося, а навпаки. Тепер Ян повинен був ще й доглядати маленьку сестру.

Колись Ян був щасливою дитиною з люблячими батьками, які приділяли йому всю свою увагу і часто водили його на веселі прогулянки музеями, театрами та парками розваг. Але все змінилося, коли мати Яна nомерла від тяжкої хво роби, залишивши хлопчика та його однорічного брата наполовину сиротами.

Ян щосили намагався пристосуватися до свого нового життя без матері, тоді як його батько пристрастився до алkоголю, щоб упоратися зі своїм горем. Він часто приводив своїх друзів – випити і пошуміти на кухні, залишаючи Яна та його брата одних у їхній кімнаті, замерзлих та голодних.

Зрештою, батько Яна привів додому нову жінку і представив її як їхню нову маму . Однак вона не виявляла жодного інтересу до догляду за хлопчиками, і вони швидко стали для неї тягарем. Через рік жінка народила дочку, за яку Ян взяв на себе відповідальність, навчившись міняти підгузки, готувати молочні суміші і навіть купати. Якось батько та мачуха Яна пішли на кілька днів у загул , залишивши дітей у квартирі. Коли вони повернулися, Ян, його брат і сестра були голодними: у них не залишилося ні їжі, ні сумішей .

Добрий незнайомець, побачивши худого хлопчика в супермаркеті, купив йому їжу та молочні суміші, і вони разом пішли додому. Незнайомець був здивований від побаченого та негайно викликав nоліцію, яка відвезла дітей до ліkарні. Зрештою, батьків знайшли: вони забули про дітей і пішли святкувати день народ ження.

В результаті Ян, його брат і сестра були поміщені до сирітського притулку. На щастя, одна добра сім’я і вирішила взяти всіх трьох дітей до себе. Тепер у них є новий будинок з люблячими батьками, які ніколи не покинуть їх.

Для Яна, його брата і сестри ця історія стала новим шансом для них прожити щасливе та забезпечене життя.

Джерело