Ксенія була єдиним годувальником сім’ї, оскільки її чоловік вже довгий час був безробітним. Але цей факт не стримував свекруху від постійних конфліктів.

Втомлена від довгого дня і завалена повідомленнями від свекрухи Аліни Гнатівни, Ксенія зіткнулася з черговою вимогою примчатися додому, де її чоловік Остап залишився наодинці з дитиною.

Незважаючи на настирливе втручання свекрухи, Ксенія стояла на своєму, підкреслюючи, що це нормально – коли батько поодинці піклується про свою дитину. Приїхавши додому, жінка була зустрінута очікуваною тирадою Аліни, яка постійно критикувала її відсутність і ставила під сумнів її пріоритети як матері.

У ході протистояння Ксенія розповіла про покупку, яку вона зробила для себе – зручний костюм, призначений для комфортних прогулянок з дитиною. Свекруха, природно, визнала це придбання марнотратством. Терпіння Ксенії вичерпалося: вона матеріально забезпечувала сім’ю і займалася домашніми справами, тоді як Остап так і залишався безробітним і жив на її доходи. Рішення купити костюм на власні гроші викликало новий конфлікт, підкресливши очікування, що глибоко вкоренилися, і гендерні ролі в голові у Аліни.

Ситуація ще більше загострилася, коли Ксенія зіштовхнулася з реаліями їхньої побутової динаміки, вказавши на відсутність вкладу Остапа та свою роль основного годувальника. Це одкровення призвело до конфронтації зі свекрухою, кульмінацією якої стала рішуча заява Ксенії про свою незалежність і остаточне рішення розлучитися з Остапом.

Шлюбний процес був стомлюючим: Остап не хотів розлучатися. Однак Ксенія наполягала, досягши в результаті свободи і залишивши в минулому свій кошмарний шлюб. Незважаючи на спроби примирення колишнього чоловіка, Ксенія, як і раніше, зосереджена на своєму майбутньому, не обтяженому минулим з Остапом та його владною матір’ю.

Джерело