Лікарі говорили «просто дайте йому помеrти», але потім вона почула як він прошепотів ці слова…

Коли трагедія нападає на сім’ю, це несамовито. Якщо ця сім’я – молода пара з усіма їхніми життями попереду них, то роздратування здається ще більш нестерпним. Адже в цих ситуаціях набагато більше, ніж самі нещасні події.

Коли чоловік Даніель Девіс, Метт, був залучений до каліцтва, їй сказали, щоб він помер; його травми були надто суворі. Але Даніель знала, що найкращий постріл, який він мав, залишився в живих, і вона зробила дивовижне рішення, яке змінить їхнє життя назавжди …

Даніель і Метт Девіс одружилися в січні 2011 року. Пара зустрілася і закохалася минулого року, і хоча вони були досить молоді, вони знали, що вони хочуть провести решту свого життя разом.

Даніель було всього 23 роки, а Метту було 22 роки, коли пара вийшла заміж у Форсайт, Джорджія, лише через кілька місяців після того, як вони почали зустрічатися. Зрозуміло, що вони більше не могли чекати, щоб зміцнити свою любов.

Це було незаперечно – Даніель і Метт були повністю і повністю одержимі один з одним. Тоді душевна трагедія вразила молоду і щасливу пару, і їхнє життя ніколи не було б однаковим.

У липні 2011 року Метт був залучений у страшну аварію на мотоциклі на шляху до роботи. Він вдарив транспортний засіб, який був незаконно припаркований у зливаючому провулку. Автомобільна аварія такого роду була б достатньо грубою, але на мотоциклі це було набагато гірше.

Метт страждав від травматичної черепно-мозкової травми і декількох розбитих кісток. Його травми були небезпечні для життя, і, на жаль, це був лише початок. Сталося щось гірше, що він не міг передбачити.

Після дев’яти днів перебування в лікарні, лікарі Метта відчули, що він боровся досить довго. Вони рекомендували його зняти з життєзабезпечення і оцінили, що його шанси на виживання становлять невеликі 10%.

Даніель повинна була прийняти вирішальне рішення. Їй попередили, що більшість людей у ​​стані Метта не зможуть самостійно функціонувати, якщо виживуть. Багато людей бачили б це як ситуацію з втратами.

Незважаючи на поради лікарів, Даніель вирішила, що ніколи не зможе відмовитися від свого чоловіка. Вона присвятила себе своєму одужанню і залишилася біля нього, день і ніч.

Метту було дозволено повернутися додому, поки він залишався на життєзабезпеченні. Прогноз був похмурий, хоча він не ходив і не робив багато чого-небудь самостійно. Його стан не показав поліпшення протягом декількох місяців …

На сторінці GoFundMe, яку Даніель створила, щоб допомогти Матту, вона описала його рутину як «виснажливу», і пояснила, що їй і її матір не було іншого вибору, крім того, щоб кожен день цілодобово дотримуватися його.

Він також потребував близько 20 ліків щодня, і потребував допомоги для виконання важливої ​​фізичної терапії. Але Даніель продовжувала згадувати часи, які вони поділяли, як і раніше, і вона відмовилася здаватися.

Дивно, що після місяця вдома щось змінилося в Метті – і він почав відкривати очі. Це інакше непримітне вчинок виявиться не чим чудовим.

Метт почав стежити за своєю улюбленою дружиною по кімнаті своїми очима. Після декількох місяців скорботи і кропіткої турботи, Даніель була більш ніж готова знову спілкуватися зі своїм чоловіком.

Одного дня незабаром після цього сталося чудесне явище: Метт розмовляв з Даніель під час терапії, коли вона намагалася змусити його перемістити руку. Даніель сказала, що відчула суміш шоку і радості.

Даніель сказала, що голос Метта був спочатку більш шепотом, ніж будь-що інше. Вона подала йому його капелюх, направила його покласти його на голову, і роздратований, Метт прошепотів: “Я намагаюся!” Даніель була в захваті.

Це було тільки початком відновлення Метта. Він все ще мав довгий шлях, незважаючи на величезні перешкоди, які він вже переборов.Останні три роки були незрозумілими для Метта – він не пам’ятав про своє відновлення до цього моменту.

Метт знову почав говорити, і його основна фізична терапія перетворилася на жорсткіші вправи, щоб допомогти йому відновити моторні навички та силу. Якщо він збирається мати будь-яку надію на поліпшення, він повинен працювати!

Тільки через три місяці після повернення свідомості, Метт знову йшов!Він все ще потребував допомоги ходунка, але міг провести розмову, розірвати жарти, співати і насолоджуватися компанією своїх близьких.Це було дійсно феноменальне відновлення в усіх мислимих способах.

Це була емоційна подорож, але Метт продовжував демонструвати поліпшення, все завдяки своїй люблячій дружині Даніель. Тим не менш, пара боровся з медичними рахунками Метта, оскільки його страхування не охоплювало їх повністю.

Три з половиною роки після нещасного випадку Метта, Даніель все ще знаходилася поруч, боровся за нього кожен день свого життя.Сподіваюся, з достатньою підтримкою від своїх близьких, він повернеться в бойову форму в найкоротші терміни!

Історія Матта і Даніелі настільки надихає. Очевидно, інші також були вражені своїм досвідом, і їхній GoFundMe збір коштів був величезним успіхом!

Джерело