Мама обіцяла нам із нареченим шикарний подарунок на весілля, але потім передумала. Від її застереження, у мене волосся дибки встало

Перед весіллям мама сказала, що подарує мені з Костею класний подарунок – один мільйон. Тільки він у неї на рахунку лежить і вона його зняти зможе через два місяці. Ми так зраділи з Костею, почали думати, куди можна витратити rроші. Костя сказав, що треба куnити машину. А я ж наполягла на житло.

Коли свекри дізналися, що ми матимемо таку пристойну суму rрошей, то віддали нам свою машину, щоб ми повністю вклалися в квартиру. Минуло два місяці, і мати заявляє, що продовжила термін зберігання rрошей ще рік наперед. Ми цього з Костею ніяк не очікували. Як ненормальні, бігали після весілля різними квартирами і вибрали, яка з них краща, який ремонт зробити і меблі куnити…

а виявилося, що нічого з обіцяних rрошей ми не отримаємо. Потім мама взагалі заявила: -От у тебе в будинку якийсь бардак, встежити не можеш. Рано тобі ще куnувати свою квартиру. То підлогу не так миєш, то на вікнах роз віди залишаєш. -Мамо, я ж не спалила квартиру, я просто не встигла забратися, я працюю цілий день.

Якщо б ти не могла віддати нам rроші, то могла б просто не обіцяти. Мені тепер перед Костею та його батьками соромно. -А я вам нічого і не винна, і не зобов’язана rроші віддавати! Через деякий час ми вирішили іnотеку оформити, а то йде, а ми без свого житла. Потім у мене з Костиком робота пішла вгору, обидва добре отримували, премію нам виписали. Почали замислюватися про дитину.

І ось уже за рік у нас з’явився син. Бабуся приходила до нас у гості суто символічно, ніяк із дитиною не доnомагала. Потім зателефонував мені директор і сказав, що треба терміново повернутися на роботу, навіть зарnлату вдвічі підвищив. Відмовлятися було б безглуздо, і я погодилася. Залишилося тільки знайти хорошу няню, все ж таки дитина ще маленька. І тут раптом з’явилася бабуся на обрії, сказала, що посидить із онуком.

Я до кінця їй не вірила і правильно робила. Привезли ми дитину до неї, а через пробки ми на годину пізніше приїхали. Так вона такий скандал влаштувала, що ми її плани збили, і вона більше не в настрої з дитиною сидіти. Довелося через все місто їхати до батьків чоловіка. А сьогодні ввечері шукатимемо нову няню.