Мені зараз 35 років, я не ходжу на роботу, а моя мама не вважає домогосподарок людьми

Мені зараз 35 років, я не ходжу на роботу, а моя мама не вважає домогосподарок людьми. Каже, що сама все життя працювала і до сих пір в 65 років працює, і діти ніколи їй не заважали. Тож я, за її словами, просто прикриваюся дітьми, щоб не працювати.

У мене діти 12, 8 і 2 років. У кожного свій домашній вихованець: лабрадор, кіт і морська свинка. Діти вже не малюки, але роботи з ними вистачає.

Я виховую дітей з народження без допомоги бабусь і нянь. Немає гострої необхідності виходити на роботу, нам нічого не бракує. Домробітниця нам не потрібна, хоч чоловік і пропонував найняти людину. Але я проти того, щоб незнайома людина господарювала в моєму домі.

Кожен день я прибираю в певній зоні будинку, в шафах у мене ідеальний порядок, на кухні завжди свіжа їжа, а ще ж за тваринами треба прибрати.

Я встаю о 6 ранку, привожу себе в порядок, готую сніданок для всієї родини. У Микити особливий раціон, так як він алергік, Міша не любить каші, Аня їсть тільки пластівці на сніданок. Так що всім треба приготувати різні страви і зібрати обід в школу.

Треба простежити, щоб ніхто не забув змінне взуття або зошити з домашнім завданням. Після сніданку чоловік відвозить дітей в школу, а я беруся за прибирання.

У вихідні я складаю меню на тиждень і роблю заготовки, щоб раціон сім’ї був збалансованим і різноманітним. У ці ж дні ми з чоловіком купуємо продукти. Іноді я заготовлюю консервацію, печу пироги. Чоловік часто любить покликати друзів до нас в гості, і я з радістю накриваю на стіл. Потім все прибираю.

Кожен день ввечері я прибираю на кухні і мию посуд, ніколи не залишаю бруд на ранок. Кожен день ми всією сім’єю перед вечерею виходимо на прогулянку, дихаємо свіжим повітрям. Це обов’язково. Я трохи відпочиваю від суєти, а діти вночі міцніше сплять після активних ігор.

Лягаю спати пізніше за всіх, але я дуже люблю піклуватися про свою сім’ю. Мама не розуміє, що це велика праця, вона порівнює мене з молодшою ​​сестрою, яка працює з 8 ранку до 6 вечора, а її маленька дитина сидить весь цей час вдома.

Моя сестра рідко готує, зазвичай вона обходиться сосисками і якимись пельменями з магазину, тим же годує свого сина. Ніяких прогулянок з дитиною бути не може.

Її дитина сидить в телефоні або дивиться мультики. А сестра без сил усі вихідні відсипається або дивиться серіали. Я розумію свою сестру, але зовсім не згодна з мамою. Мене дуже ображають її слова, коли вона говорить своїм подругам, що одна дочка у неї нероба, а друга – працелюбна.

Джерело