«Менше жалю до себе! Ви можете більше ніж думаєте»: – говоріть собі ці 5 фраз, коли життя випробовує вас на міцність

Життєві труднощі наздоганяють нас без попередження, і часом настільки раптово, що практично збивають з ніг.

Буває, навіть підтримка найближчих людей не допомагає подолати негаразди.

Рано чи пізно все зміниться в кращу сторону, але якщо ви відчуваєте, що готові втратити свідомість від труднощів, повторюйте собі наступні 5 фраз:

1. Я маю право трохи поплакати, але скоро знову буду сміятися

Емоційний розряд дуже важливий для того, щоб пережити період скорботи, змиритися з невдачею, помилками, труднощами. Ніколи не стримуйте свої емоції й не відчувайте провину за те, що ви пригнічені та вам не вистачає сил.

Важливо пам’ятати, що цей стан необхідний для того, щоб «заглянути в очі нашим демонам», і не повинен тривати занадто довго.

Поплакати над власними проблеми служить для дуже чіткої мети: допомогти нам прийняти те, що трапилося, щоб рухатися вперед, змінити ситуацію і себе. Ви заслуговуєте на те, щоб знову почати посміхатися.

2. Людина, яка найкраще допоможе пережити труднощі – це я.

Вас можуть оточувати хороші друзі, чуйний партнер і любляча сім’я, які піклуються про вас. Однак, ви повинні бути в змозі впоратися з цими складними моментами самі.

Без волі, без енергії, без надій вам буде дуже складно вийти з темної кімнати, в яку ви потрапили. Слухайте тих, хто вас оточує, приймайте їх допомогу, але запустити внутрішній процес подолання труднощів, ви повинні самі.

3. Я не можу змінити обставини, але можу змінити моє ставлення до них

Є речі, які неможливо уникнути: втрати, хвороба, розлука, стосунки, не дивлячись на всі наші зусилля …

Ніхто з нас не може контролювати на 100% ці життєві труднощі та обставини. Однак, лише ми відповідаємо за наші думки.

«Не можу» повністю паралізує нас і приносить нам лише негативні емоції, у той час як «я зможу це подолати» повністю змінює наш настрій і ми знаходимо нові сили. Не забувайте про це!

4. Я почну жити, коли переступлю через свій страх
Зона комфорту – це щось на кшталт невидимого простору, який оточує нас і дає нам відчуття безпеки й контролю над ситуацією.

Однак, коли ми переживаємо труднощі та негаразди, ми відчуваємо, що ці невидимі стіни руйнуються, залишаючи нас повністю беззахисними.

Ми повинні подолати цей страх і вийти за межі цього колись затишного кокона, який нас оточував.

Якщо ви боїтеся навіть подумати, що тепер з вами буде, після того, як ви переступите цю лінію, то спочатку прийміть те, що трапилося, а потім нагадаєте собі, що життя триває. Рухайтеся далі, вперед!

Якщо ви відчуваєте страх, боїтеся опинитися на самоті, то раціоналізуйте ці побоювання і згадайте нашу другу фразу: єдина людина, яка може вам допомогти – це ви самі. Знайдіть в собі сили це подолати.

5. Мені потрібно кожен день піклуватися про свій спокій і внутрішній баланс

Ви дбаєте про вашу дієту, вагу, ходите до лікаря, щоб перевірити своє здоров’я. Постійно думаєте і дбаєте про ваших близьких і, можливо, ввечері ви падаєте на ліжко практично без сил.

Тепер запитайте себе, коли в останній раз ви думали про свої почуття, потреби й ваш внутрішній світ?

Корисно ставити собі це запитання кожен день. Якщо у нас в пріоритеті потреби інших, то ми починаємо нехтувати собою.

Якщо ми зосереджуємо наші зусилля на матеріальних речах, прагнучи накопичити або отримати їх, ми забуваємо про справді важливі речі: про власне щастя, про нашу цілісність особистості.

Коли настають важкі часи, ми повинні бути готові до них, і найкраща стратегія полягає в тому, щоб кожен день ростити наш внутрішній спокій, зміцнювати почуття власної гідності та самооцінку.

Не забувайте, що, перш за все, життя – швидкоплинне і постійно змінюється. І ми повинні стати частиною цього руху.

Підсумовуючи додамо, що ніхто з нас не може передбачити, коли настануть ці складні моменти та життя буде випробувати нас на міцність, тому необхідно знати, як «запустити» необхідні механізми життєстійкості, а наші фрази вам в цьому допоможуть.

Тому що переживши шторм, ми обов’язково побачимо веселку.

Важко не погодитись! Погоджуєтесь з ними чи ні? Діліться думками та враженнями в коментарях.