Молитва-оберіг від поганих людей та для захисту сім’ї

Заздрісні люди руйнують життя хороших людей, наповнюючи їх брехнею, зрадою, негативом. І тоді на допомогу приходить оберігаюча молитва від тих, хто ненавидить вас і тих, хто заздрить вам. У молитвах таїться потужна енергія, яка захистить вас від чужої підлості.

Оберігаюча молитва для захисту сім’ї

«Господе Ісусе Христосе, сину Божий. Спаси і збережи в годину стpaшну рабів своїх (імена) від скверни людської і брудних помислів. Заступнику Небесний, Спасителю, допоможи захистити сім’ю мою від зла і чорної заздрості. Прожени з життя близьких моїх негаразди, ворогами наслані. Зроби світлим життєвий шлях кожного, за кого молюся, очисти його від зла, недуги, переляку, від туги і печалі. Прости нам гріхи наші, дай нам святе прощення. Собі славне ім’я Твоє. Хай буде воля Твоя. Амінь!».

Молитва-оберіг від поганих людейПозбутися впливу недоброзичливців вам допоможе молитва, звернена до стариці Матрони. Молитвa принесе ще більше захисту, якщо читати її щодня.

«О, блаженна Матронушка. Захисти життя (ім’я) від зла і скверни, щоб вороги мої не зуміли наслати пpистpріт або поганим поглядом відзначити. Відбий злiсть чужу, яка може ненароком оселитися в мені. Даруй мир і спасіння від кепського люду і помолися Господу про прощення кожного, зло іншим заподіює. Помолися і за мене в Божих покоях, оберні на мене захист від чужого втручання і від злого умислу. На допомогу твою святу уповаю, зла нікому не бажаю. Амінь!».

джерело