Молитва-оберіг від поганих людей та для захисту сім’ї

Заздрісні люди руйнують життя хороших людей, наповнюючи їх брехнею, зрадою, негативом. І тоді на допомогу приходить оберігаюча молитва від тих, хто ненавидить вас і тих, хто заздрить вам. У молитвах таїться потужна енергія, яка захистить вас від чужої підлості.

Оберігаюча молитва для захисту сім’ї

«Господе Ісусе Христосе, сину Божий. Спаси і збережи в годину стpaшну рабів своїх (імена) від скверни людської і брудних помислів. Заступнику Небесний, Спасителю, допоможи захистити сім’ю мою від зла і чорної заздрості. Прожени з життя близьких моїх негаразди, ворогами наслані. Зроби світлим життєвий шлях кожного, за кого молюся, очисти його від зла, недуги, переляку, від туги і печалі. Прости нам гріхи наші, дай нам святе прощення. Собі славне ім’я Твоє. Хай буде воля Твоя. Амінь!».

Молитва-оберіг від поганих людей

Позбутися впливу недоброзичливців вам допоможе молитва, звернена до стариці Матрони. Молитвa принесе ще більше захисту, якщо читати її щодня.

«О, блаженна Матронушка. Захисти життя (ім’я) від зла і скверни, щоб вороги мої не зуміли наслати пpистpріт або поганим поглядом відзначити. Відбий злiсть чужу, яка може ненароком оселитися в мені. Даруй мир і спасіння від кепського люду і помолися Господу про прощення кожного, зло іншим заподіює. Помолися і за мене в Божих покоях, оберні на мене захист від чужого втручання і від злого умислу. На допомогу твою святу уповаю, зла нікому не бажаю. Амінь!».

джерело