Моя дружина при пранні закидає в пральну машинку звичайний пластиковий пакет – тепер речі краще перуться, а порошку йде в 2 рази МЕНШЕ

Хочу відразу роз’яснити ситуацію, ні, ми не перемо пластикові пакети, жартівники можуть розслабитися, сьогодні я розповім вам про дійсно корисну хитрість, якою моя дружина користується ось вже 15 років. Звичайно, коли я перший раз побачив такий спосіб прання, я і сам був здивований.

За матеріалами globalpress.co.ua

Ну навіщо потрібно класти пластиковий пакет в пральну машинку? Але як виявилося, це цілком виправдано.

Такий простий пакет допоможе не тільки відіпрати білизну куди краще, ніж зазвичай, але і заощадити на тому ж порошку.

Крім того, таке прання допоможе продовжити життя пральної машинки мінімум на кілька років.

Так в чому ж справа, чим конкретно пластиковий пакет допомагає при пранні? Коли я поставив це питання дружині питання, вона здивувалася, невже сам не здогадуєшся?

Цей простий спосіб їй показала ще її бабуся, а вона, в свою чергу, дізналася про нього, коли пластикові пакети тільки-тільки стали з’являтися в нашій країні.

Тоді багато господинь їх дійсно прали. Але як як показала практика, якщо прати пакети разом з білизною, вони дають незвичайний ефект.

Справа у властивостях пластикового пакета, отже, розповідаю все по порядку. При пранні, в барабані пральної машини утворюється статична електрика. Звичайно, що пральна машинка має заземлення, але при пранні в барабані відбувається такий процес.

Завдяки цьому пластиковий пакет збирає на себе з одягу все волосся і шерсть, що, по-перше, очищає білизну куди краще, а по-друге, перешкоджає засміченню фільтрів пральної машинки, так як все сміття збирає пакет.

Ну і по-третє, пакет грає роль великої ложки, яка допомагає розмішувати в машині не розчинений порошок. Тим самим зменшуючи його витрату майже вдвічі!

Ось такий простий лайфхак, який стане в нагоді при повсякденному пранні, звичайно, але якщо ви перете вовняні речі, класти пакет не варто.