«Моя орхідея цвіте як божевільна» — ось як приготувати часникову суміш для рясного цвітіння орхідей

Вже через пару тижнів ви побачите стрілки.

Про це пише Мій Світ, за матеріалами Порадниця

Ось як приготувати часникову суміш для рясного цвітіння орхідей. Моя орхідея цвіте, як з глузду з’їхала!

Багато любителів орхідей знають, що квітка, яка нормально розвивається, часто гальмує своє цвітіння. У чому ж справа і як це можна виправити? Не потрібно купувати дорогі стимулятори росту. Які до того ж можуть нашкодити вашій квітці.

У природі орхідея отримує всі необхідні речовини з дощовою водою. Вдома ми не можемо створити орхідеї умови, які будуть повністю відповідати природним. Але є одна хитрість, за допомогою якої можна допомогти орхідеї і змусити її рясно цвісти.

Пам’ятаємо, що ця хитрість не приносить ніякої шкоди рослині. А лише відтворює природні умови для цвітіння. Йдеться про часникову суміш для орхідеї. Ось як її зробити.

Ваша орхідея буде просто в захваті від такої часникової суміші. Не пошкодуйте часу для її приготування. І ваша орхідея віддячить вам рясним цвітінням. Вже через пару тижнів ви побачите стрілки.

Часникова суміш покращує загальний стан кореневої системи і знищує шкідливі для квітки бактерії.

Для приготування часникової суміші необхідно:

5 великих зубчиків часнику або 6-7 невеликих. Дві чашки або трохи більше води. Половину таблетки бурштинової кислоти.

Готується дуже просто. Розчиняємо бурштинову кислоту в гарячій воді. Видавлюємо туди ж часниковий сік. І в скляній ємності даємо настоятися добу.

Як правильно поливати таким настоєм орхідеї?

Наливаємо нашу часникову суміш в широку ємність з водою. Туди ставимо горщик з орхідеєю, щоб він був майже повністю вкритий цією рідиною. Поливаємо також і зверху, щоб всі коріння орхідеї просочилися. Так залишаємо на пару годин.

Потім дістаємо горщик з орхідеєю і ставимо на звичайне місце. І вже через місяць милуємося рясним цвітінням.

Настоєм, який залишився, можна полити інші кімнатні квіти. Поливати орхідеї та інші квіти можна не частіше ніж раз в 3 місяці.