На вигляд це звичайне весілля. Але коли я побачила, хто йде під вінець з молодятами …

Весілля Джастіна і Керол з першого погляду не відрізнялося від інших урочистих весільних подій. Все було дуже красиво, молодята готувалися заприсягтися один одному у вічному коханні. Однак у весілля була одна особливість …

Свідком Джастіна був пес Габі. Вони познайомилися кілька років тому, коли Джастіну приставили пса в якості помічника, оскільки Джастін отримав травми у військових діях.

Джастін згадує: “Я служив в повітряно-десантних військах в Афганістані в 2012 році. Поруч зі мною вибухнув саморобний вибуховий пристрій, який повністю зруйнував мій автомобіль. Сильно постраждало моє стегно, через що довелося згодом ампутувати ліву ногу “.

“Чим менше я користуюся інвалідним кріслом, тим більше потребую допомоги від Габі. Він допомагає мені у всьому. Навіть коли я вранці одягаю протез, Габі подає мені спеціальну змазку “.

“Коли мені потрібно перепочити, Габі тут як тут. Я можу спертися на нього в скрутну хвилину. Якщо я падаю, то пес завжди біжить до мене, намагаючись запобігти падінню або пом’якшити удар “.

Здається, що Джастіну, Керол і Габі належить багато чого пережити разом. Але я думаю, що вони впораються!

Джерело