Наречена на весіллі підняла тост за свекруху. Такої жахливої правди гості не очікували!

Не так давно в одному невеликому селі в Сполученому Королівстві відбулося весілля. Здавалося б, нічого особливого, адже кожен день хтось десь одружується. Але саме це одруження користувачі стали активно обговорювати в мережі. Причина тому – порушення традицій з боку нареченої.

Дівчина звернулася з промовою до своєї свекрухи, яка, на її думку, вічно псувала їй життя. Підсумком став повний розрив відносин між новоствореною сім’єю і сім’єю жениха. Неймовірно, але факт: практично всі користувачі, які прочитали про цю історію, підтримали наречену. Все тому, що її ситуація нагадала їм … їх самих.

Діло було так. У невеликому селі на півночі Англії планувалася весілля. Само собою, його збиралася відвідати і мама нареченого, яка, за чутками, була дещо своєрідною жінкою. Інші ж прямо називали її божевільною. Все тому, що жінка намагалася контролювати свого сина в усьому, в кожній дії, і так все життя.

Незважаючи на такий тоталітаризм, чоловік зміг вирости справжнім чоловіком з сильним характером. Він закохався в дівчину, на якій пізніше зібрався одружуватися. Мама багато разів намагалася посварити закоханих, але марно. І ось настав день весілля.

Само собою, дивна матуся приїхала до церкви. Вона була в чорній сукні, як на похоронах, постійно плакала і говорила всім, що сьогодні найгірший день її життя, намагаючись при цьому робити це голосніше.

Незважаючи на цей спектакль, молодята веселилися, як ні в чому не бувало, намагалися не звертати уваги на ці витівки і фотографуватися так, щоб мама не потрапляла в кадр. І тут несподівано, в обхід традицій, промову взяла наречена. Вона вирішила підняти келих … за свекруху.

Мова дівчини була полум’яною і щирою. Вона заявила, що за чотири роки знайомства з жінкою та всіма силами намагалася перетворити її життя на пекло. Вона постійно ображала її, одного разу навіть підняла на неї руку, намагалася посварити її з її коханим, робила все, щоб вони розлучилися, хотіла зірвати їм весілля, намагалася підставити дівчину на роботі і ще багато-багато іншого.

Наречена заявила, що щиро ненавидить свекруху і сподівається ніколи більше її не бачити. Також вона не має наміру знайомити своїх майбутніх дітей з бабусею. Крім усього іншого, молодята оголосили про те, що змінюють адреси і номери телефонів, щоб мати нареченого більше ніколи не змогла їх знайти. Все це не через жорстокість або шкідливість, а виключно завдяки неадекватній поведінці самої свекрухи.

Після цієї промови жінка розридалася і покинула весілля. Наречена ж вибачилася перед гостями, заявивши, що мовчати вона більше не могла. Слід зазначити, що користувачі соціальних мереж в більшості своїй підтримали дівчину, заявивши, що вона вчинила правильно. А що думаєте ви?

За матеріалами