Наталка швидко написала телефон на газеті. Потяг рушив. Віталій застрибнув назад у вагон і став мріяти: скоріше б скінчилися новорічні свята, щоб уже повернутися до столиці і скоріше подзвонити їй. Повернувся на своє місце і його трохи Кіндрат не вхопив: Тітки, як сиділи поруч, порвали газетку і викинули із залишками риби

Напередодні Нового року, коли квитків на потяг не дістати, довелося їхати студенту Віталію в загальному вагоні. Задоволення те ще, але ніч і півдня можна перетерпіти. На нижніх полицях були набиті по чотири оселедця, а на других і третіх лежали і терпіли.

В туалет не підеш, курка встала – місце пропало. До Віталія виявилася притиснута дівчина, Оскільки спати було неможливо, вони проговорили всю ніч … Під ранок дівчина приїхала до своєї станції. Кожен про себе зрозумів, що закохався. Коли поїзд зупинився, Віталій здогадався попросити телефончик. Це було в минулому столітті, тому мобільні були тільки у багатих. Дівчина розмашисто записала свій домашній телефон на м’ятій газеті на столі.

Потяг рушив. Віталій застрибнув назад в вагон і став мріяти: скоріше б скінчилися новорічні свята, щоб уже повернутися до столиці і скоріше подзвонити їй. Повернувся на своє місце і його трохи Кіндрат не вхопив: Тітки, як сиділи поруч, порвали газетку і викинули із залишками риби. Бідний хлопець навіть посваритися з ними не міг, це була їхня газета.

Під здивовані погляди пасажирів, Віталій виловив зі сміття шматочок газетки з трьома першими цифрами. Решта чотири, були вже далеко, на шпалах … Все, що він знав про неї – ім’я Наташа, і що вона незабаром збирається заміж за друга дитинства. Прізвище її дізнатися не вийде, адже вона їхала без квитка.

Після повернення до столиці Віталій взявся за справу: Він прикинув, що в гіршому випадку, йому потрібно зробити 9 999 дзвінків, щоб знайти Наташу.

– Добрий день, будьте ласкаві, покличте будь ласка Наташу до телефону … За вечір вийшло зателефонувати 70 разів, кілька разів наражаючись на Наташ. Якби не швидке заміжжя Наташі, то можна і не поспішаючи, місяці чотири: дзвонити, дзвонити, дзвонити … але час був дорогим. Тим більше, раз він не з’явився, чому ж їй не вийти заміж?

І наш Ромео пішов ва-банк. Дешево, через зиму і поспіх, продав свій улюблений мотоцикл, вліз в борги і найняв телефонисток-надомниць, в кількості 12 панянок, обіцяючи велику премію тій, хто знайде Наташу. У дівчат виходило швидше тому, що чоловіки і батьки Наташ особливо їх не допитували.

Через два тижні, Віталій вже стояв з квіточками в тремтячих ручках, чекаючи свою кохану в метро, ​​а через три роки вони вже чекали на сина.