– Натусь, ви куди цього року у відпустку? Запитала наша колега. – Нікуди не їдемо! Якщо чоловік не схаменеться, то поїдемо в суд, розлучатися. – З роздратуванням відповіла Наталія. Вона свого досягла таки, а от про наслідки не подумала

Наташа заміжня 15 років. Є син, якому 12. Її шлюбу можуть позаздрити багато жінок. Чоловік забезпечує сім’ю, дружина працює для себе. Фінансів вистачає.

В обід ми з колегами обговорювали період відпусток, ділилися планами. Наташа мовчала.

– Натусь, ви куди в цьому році їдете? Запитала наша колега.

– Нікуди не їдемо! Якщо чоловік не схаменеться, то поїдемо в суд, розлучатися. – З роздратуванням відповіла Наталія.

Виявилося, в її родині киплять неабиякі пристрасті. Свекруха Наташі проживає в іншому регіоні. Жінка залишилася одна, син відчуває провину, що рідко відвідує маму. Прийшов він до дружини з ідеєю: – Давай ми маму з собою у відпустку візьмемо. Вона з онуком поспілкується, з нами час проведе. Все-таки два роки вже не бачилися з нею.

Наташа плани чоловіка не оцінила. – Я цю відпустку цілий рік чекала! Провести її хочу з родиною, а не з сторонніми людьми. Треба було таке придумати!

Відразу скажу, відносини зі свекрухою у Наталії нейтральні. Відстань між ними майже 200 кілометрів. Вони і не бачаться толком. Ніяких конфліктів не було. Ну, або я просто про них не чула раніше.

– Так може він її окремо від вас поселить? Ви на вечірню прогулянку, бабуся за онуком придивиться, чого поганого? Поцікавилася інша колега.

– Не треба мені там няньок, я сама впораюся.

Поступатися ніхто не бажав. Жінка пригрозила чоловікові розлученням. Я не думаю, що до цього дійшло б. Наталя знаходиться на дуже скромній посаді, її зарплата – копійки. Вона сама багато разів говорила, що все майно належить чоловікові.

Історія закінчилася тим, що чоловік поїхав з мамою в санаторій. А дружину з дитиною відправив до моря. Наташу такий варіант влаштував. Але відносини в парі зіпсувалися. Чоловік звинуватив дружину в нерозумінні. Адже він намагається не втратити час, поки його мама жива, і приділити їй увагу. Минуло 4 місяці, чоловік до цих пір в образі.