Навіщо посипати мийку на кухні борошном. Поради досвідчених господинь

Гадаєм, кожна господиня намагається підтримувати на кухні порядок, щоб у кімнаті, де сім’я збирається за обіднім столом, завжди було приємно перебувати.

Як не крути, але кухня потребує прибирання частіше за інші кімнати – в процесі приготування їжі робочі поверхні, плита і мийка сильно брудняться залишками їжі і жиру, внаслідок чого набувають абсолютно неестетичного вигляду.

Буває, наприклад, завжди хочеться, щоб мийка блищала, проте для цього раніше доводилося прикладати аж надто багато зусиль – жир важко відтирався, тому процес миття нержавіючої поверхні значно затягувався.

Не допомагали вирішити проблему навіть покупні суперзасоби, після їх застосування хоч і ставало чистішим, але все ж таки її вигляд залишався далеким від ідеалу.

Цей процес цей не займає багато часу і забезпечує чудовий ефект.

Загалом, процес чищення мийки виглядає так: спочатку “пройдіться” по її поверхні губкою з миючим засобом для посуду, щоб прибрати верхній шар жиру. Далі змиваєм піну водою та витираєм мийку насухо, щоб на її стінках не залишилося жодної крапельки води.

Тепер присипаєм мийку борошном і начинаєм добре її полірувати, як би намагаючись втерти борошно в нержавіючу поверхню.

Наприкінці борошно, що залишилося, просто видаляєм паперовою серветкою і любуєтеся своєю ідеально чистою мийкою, яка блищить, як нова.

Беріть собі цей спосіб на замітку – він обов’язково знадобиться в житті!