Навіть перший млинець буде ідеальним! Хитрі секрети приготування тонких налисників

Перед Масляною у 2024 році пропонуємо секрети приготування тоненьких млинців.

Про важливі моменти, які дозволять готувати цю страву ідеальною навіть з першого млинця, розповів відомий кулінар Євген Клопотенко на своєму сайті, передають Патріоти України.

Млинці — це універсальна страва, яка чудово поєднується з будь-якими начинками. Їх можна їсти з медом, варенням, арахісовою пастою, червоною рибою, загортати гриби або курку. Є деякі важливі моменти, які дозволять приготувати млинці особливо смачно.

Температура інгредієнтів

Неважливо, кімнатної температури будуть продукти чи ви дістанете їх із холодильника. Для багатьох видів тіста це важливо, але млинці — виняток.

Жирність молока

А от на жирність слід звернути увагу. Чим жирніше молоко, тим багатшим буде смак.

Однорідність тіста

Додавайте борошно порціями, постійно помішуючи, щоб уникнути грудочок. Не забудьте просіяти його перед додаванням.

Кількість цукру

Регулюйте цукор залежно від того, яку начинку ви хочете додати — солодку чи солону, і до вашого смаку. Пам’ятайте, що чим більше цукру, тим більш рум’яними будуть млинці.

Відпочинок тіста

Обов’язково дайте готовому тісту відпочити 10 хвилин. Це потрібно зробити, щоб розійшлася клітковина, і млинці не рвалися під час смаження.

Сковорода

Використовуйте сковороду з антипригарним покриттям. Змастіть її олією або шматочком сала, як робили наші предки — до речі, на смак це не вплине.