НЕЙМОВІРНОЇ СИЛИ МОЛИТВА ЗА ПЕРЕМОГУ НАД АГРЕС0Р0М: ВСЕСИЛЬНИЙ ГОСПОДИ, ПОЧУЙ МОЛИТВИ ДІТЕЙ ТВОЇХ, СПОГЛЯНЬ В ЧАС ВАЖКИХ ВИПРОБУВАНЬ НА ДЕРЖАВУ НАШУ – УКРАЇНУ!

Неймовірної сили молитва за перемогу над агресором: Всесильний Господи, почуй молитви дітей Твоїх, споглянь в час важких випробувань на державу нашу – Україну!

Всесильний Господи, почуй молитви дітей Твоїх, споглянь в час важких випробувань на державу нашу – Україну. Благослови та зміцни воїнів наших, владу, уряд та весь народ наш, які протистоять підступному російському агресору на землі, на морі та в повітрі. Правдолюбивий Господи, не дай ворогам знищити державу, народ та святині наші.

Благаємо Тебе, даруй нам з іменем Твоїм перемогу і справедливий мир наблизь. Пошли грізного очільника небесного воїнства Твого – архістратига Михаїла, на допомогу мужнім захисникам нашим, щоб диявольські задуми агресора зруйнували вони та вберегли нашу Батьківщину-Україну.

Твоє бо є, щоб милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і на віки віків.

Амінь