Ніколи не ігноруйте ці знаки: як янгол-охоронець попереджає вас про небезпеку

Ангели-охоронці набагато щедріші, ніж ми думаємо. Вони наглядають за нами та захищають куди частіше, ніж здається.

Вони допомагають зрозуміти, що відбувається, і застерігають від небезпеки. От тільки, якщо ви хочете правильно розшифровувати їх повідомлення, варто знати, як правильно з ними спілкуватися.

Джерело:bbc-ccnn.com

9 ознак того, що ангел-охоронець намагається попередити вас про небезпеку:

Незвичайний запах

Коли відбувається щось погане (а ви цього не помічаєте), ангел-охоронець дасть про це знати. Наприклад, в районі, де ви живете, сталася пожежа, а ви дізналися про це тільки, коли повернулися з роботи. Але ангел-охоронець завжди напоготові. Він дасть вам про це знати, наприклад, за допомогою запаху чогось горючого. Цей запах з’явиться буквально з нізвідки за кілька хвилин до пожежі.

Ми не звертаємо уваги на подібні речі, але іноді такі знаки говорять про щось дійсно важливе.

Речі, які знаходяться не на своїх місцях

Іноді речі виявляються не на своїх місцях не просто так. Наприклад, ви не виявите ключі від автомобіля на звичному місці й тим самим уникнете авaрійної ситуації по дорозі на роботу. Ви, цілком імовірно, встигнете на роботу і навіть не дізнаєтеся, що якби вийшли з квартири на кілька хвилин раніше, то потрапили б у ДTП.

Спогади, які починають переслідувати вас

Іноді ми починаємо робити те, що колись робили в минулому. При цьому ми зовсім не думаємо про наслідки. Якщо подібне трапляється, наш ангел-охоронець може послати нам певні спогади, про які ми вже забули. Це просте нагадування про небезпеку, якої ми знову піддаємо себе.

Сумніви

Іноді ангел-охоронець надсилає негативні думки або змушує нас сумніватися в чомусь. Робить він це зовсім не для того, щоб заподіяти біль, він хоче, щоб ми ще раз подумали. Цілком можливо, він намагається захистити нас від небезпечного, болючого досвіду.

Сни

Під час сну ангел-охоронець може спілкуватися з нами більш змістовно. Він може попередити або показати те, що станеться у вашому житті. Ніколи не ігноруйте те, що ви бачили уві сні. Сни реальніші, ніж здається.

Сильні емоції

Посилаючи нам яскраві, сильні емоції, ангел-охоронець може намагатися сказати про те, що станеться в нашому житті. Наприклад, якщо ви знаходитесь поруч з людиною, яка бажає вам зла, у вас може виникнути почуття незахищеності. Подібні знаки не слід ігнорувати.

Дежавю

Можливо, ви відчуваєте, що вже бували в подібній ситуації або подібному місці. Так ангел-охоронець намагається звернути вашу увагу на певні речі.

Неполадки з електрикою (миготливе світло та інше)

Якщо ви помічаєте тощо, ні в якому разі не ігноруйте. Часто подібний знак йде в поєднанні з іншими знаками. Прислухайтеся до того, про що говорить ваш ангел-охоронець.

Дивні зустрічі

Іноді для того, щоб змусити нас пригальмувати, ангел-охоронець вдається до допомоги інших людей. Ви можете зустрітися з кимось і розговоритися. Природно, ви затримаєтеся і будете роздратовані. Тільки пізніше ви усвідомите, що, якби людина не затримав вас, той з вами могло статися щось неприємне. Такі випадки відбуваються частіше, ніж ви думаєте.