Ніколи не підбирай ці речі на вулиці, – просила бабуся, – наробиш бiди!

Звичайно ж, у дитинстві ми піднімали з землі все, що погано лежало. Жарти жартами, але така звичка залишилася з більшістю й у дорослому житті.

Втім, експерти вважають, що робити цього категорично не можна. Вони також назвали речі, які не можна піднімати з землі, якщо ви їх побачили на вулиці, пише maximum.fm.

Годинники

Цей предмет має надзвичайно сильний зв’язок зі своїм власником, тому ви можете переманити на себе його недуги та життєві проблеми.

Гребінці

По-перше, не забувайте, що це вкрай негігієнічно. По-друге, цей предмет теж має сильний зв’язок, тому ви можете отримати тривожні думки попереднього власника.

Дзеркало

Це взагалі надзвичайно небезпечний предмет. Існує безліч легенд про те, що дзеркало може переманити на себе відображення проблем тієї людини, яка дивилася на нього. Після знахідки – вони автоматично стануть вашими.

Браслети з ниток

Їх часто використовують як обереги, які повинні порватися в момент, коли негатив узяв гору. Піднімаючи такий браслет, ви забираєте собі всю цю злу енергетику.

Ключі

Якщо згадати про ритуали, то ключами “замикають” нещастя, а потім викидають їх. Тому не можна (!) підбирати цей предмет.

Натільний хрестик

Він надзвичайно пов’язаний із долею власника, тому не ризикуйте. Ви ж не хочете отримати його проблеми та недуги.

Голки та шпильки

Ці предмети легко заряджаються негативом. Їх зазвичай використовують як оберіг, який (як і браслети) накопичив негативну енергію та загубився.

Золоті прикраси

По-перше, їх також використовують для привороту або вроків, а, по-друге, навіть випадково загублені прикраси надто сильно взаємодіють з власником, тому ви ризикуєте отримати його негативну енергетику.

Залізні гроші

Знайдений дріб’язок ніколи не принесе нічого доброго. У вас навіть є шанс теж їх втратити. Метал – потужний накопичувач енергії, тому ви можете отримати собі чужі проблеми.

Не забувайте, що загублені речі – чужі речі. Не піднімайте їх, щоб не наробити біди.