Одного разу я швидше повернувся з роботи і побачив свою тещу, яка прийшла в гості до моєї бабусі. Вони на кухні пили чай і їли тістечка, які теща принесла з собою. Не знаю, що вона цього разу наговорила бабусі, але в той вечір бабуся вигнала нас з своєї квартири

Коли я вирішив одружуватися, мама моєї нареченої була дуже проти нашого весілля. Причина проста – я був не достатньо забезпечений. Після весілля постало питання, де нам жити. Мої батьки розлучені, мама нещодавно ще раз вийшла заміж і переїхала до свого нового чоловіка, а нам залишилася наша однокімнатна квартира.

Ми жили в квартирі моєї мами, дітей поки не завели, так як чекали покращення фінансового стану нашої сім’ї. Обоє посилено працювали, збирали гроші, відкладали, в результаті за кілька років ми накопичили суму, достатню для того, щоб вкластися в пайове будівництво – залишилося почекати близько року і віддати решту суми.

Але в один момент мамі довелося продати ту квартиру, де ми живемо, і я попросився тимчасово пожити у моєї бабусі. Вона дала свій дозвіл, оголосивши перед цим свої умови (потрібно сказати, що вони були для нас досить прийнятні). Так ми прожили протягом трьох місяців, але одного разу, завдяки моїй тещі, все зруйнувалося.

Справа в тому, що вона здружилася з моєю бабусею і стала налаштовувати її проти нашої родини. Вона спочатку була проти нашого шлюбу і постійно намагалася робити так, щоб нам з дружиною було гірше. Зокрема, вона сказала бабусі, що я погано відношуся до своєї дружини, змушую її працювати, не хочу дітей і так далі.

Одного разу я швидше повернувся з роботи і побачив свою тещу, яка прийшла в гості до моєї бабусі. Вони на кухні пили чай і їли тістечка, які теща принесла з собою. Не знаю, що вона цього разу наговорила бабусі, але в той вечір бабуся вигнала нас з своєї квартири.

Ми намагалися умовити її почекати ще буквально пів року – і ми зможемо з’їхати вже в свою квартиру, але бабуся була непохитна у своєму рішенні. У підсумку ми в середині вересня були змушені піти з її дому. Ми були в повному сум’ятті: йти нам було нікуди. Нав’язуватися друзям ми не хотіли, а родичі дружини всі були проти нашого шлюбу і не хотіли допомагати нам. З ними теж теща попрацювала.

Вона ще перед весіллям пообіцяла, що за будь-яку ціну розлучить нас, от і старається з усіх сил.

У підсумку нас трохи виручив мій батько, давши трохи грошей на те, щоб ми змогли зняти квартиру на кілька місяців. Що робити після цього – ми не знаємо, тому що майже всі гроші йдуть на сплату кредиту по квартирі, а протриматися нам залишилося ще чотири місяці. В результаті тепер дружині доводиться працювати понаднормово, а я змушений піти на нічний підробіток.