Олег поїхав. Олена не знала, повернеться він чи ні. Вирішив спробувати себе на новій роботі, на новому місці, в іншому місті за тисячі кілометрів від неї. А потім почалися дивацтва

Олег нічого їй не обіцяв, а вона нічого не обіцяла йому. Вони ніби дружили, ніби просто «тусувалися», і толком самі не знали, чи були у них стосунки, хоча були разом майже рік. Як тільки він поїхав, вона насамперед видалила його номер. Подумки поставила на ньому хрест, будучи твердо впевненою, що вона йому не потрібна, раз він так покинув її.

Минуло майже два місяці і від нього не було жодного дзвінка або повідомлення. Олена намагалася про нього не згадувати. А потім дізналася, що чекає малюка … І все стало на свої місця: раптово з’явилася чутливість, тяга до незвичних для неї жіночних речей – спідниць, суконь та підборів. Зазвичай в джинсах і кросівках, Олена несподівано сама для себе за ці кілька місяців перетворилася на справжню жінку.

Вона носила дитину Олега. Нікому не сказала поки. Але сама звиклася з цією думкою напрочуд легко, як ніби так і повинно було бути. Її бентежило одне – тепер думки весь час поверталися до Олега, їй кортіло з ним поділитися, але гордість і образа брали верх: адже він їй навіть жодного разу не подзвонив. Вона могла б через спільних друзів дізнатися його контакт, але … «У нього напевно інша вже», – думала вона, змахуючи зрадницькі сльози.

Одного вечора вона переглядала їх спільні фотографії з Олегом: він такий веселий, блакитноокий, рудий, завжди в центрі компанії, ось він її обіймає, ось вони в поході з наметами, ось в ресторані святкують її день народження …. Але ж стільки було спогадів. Їм же було весело, добре, але … все здавалося несерйозним, ніяких розмов про майбутнє. «Йому точно не потрібна ще сім’я».

Їй самій три місяці тому вона була не потрібна, і він напевно це відчував … Олена гладила свій живіт і молилася, щоб все було добре. Вранці вона помітила на вікні голуба. Тихенько підійшла: «Це точно хороший знак», – посміхнулася вона. І стала збиратися на роботу. На наступний день, в суботу, її розбудив якийсь стукіт, вона прокинулася і побачила того ж голуба. Це вже незвично. «Напевно, сусідки підгодовують», – вирішила Олена і повернулася в ліжко.

Коли це сталося втретє, Олена одночасно і зраділа і занепокоїлася. Підійшла ближче до вікна – голуб не відлітав, їй навіть здалося, що він дивився прямо на неї. У неї серце забилося частіше. Вирішила, що незайвим буде сходити до церкви і висипала з кватирки трошки крихт хліба. У храм сходила в цей же день.

На наступний день Олена пила каву, не відриваючи очей від вікна – але там нікого не було. Вона навіть трохи засмутилася. Списавши все на свій стан, почала збиратися на роботу. Вона гладила свій округлий животик перед дзеркалом, коли почула стук. Також сильно забилося її серце, вона побігла на кухню до вікна – це голуб.

«Хороший мій, ти запізнився», – насварила його Олена, висипала трохи крихт. «Прилітай ще». Він знову прилетів, і так щодня цілий тиждень. Увечері вона знову не втрималася, відкрила їх з Олегом фото … Гарний, вищий за неї на голову. Голова …. Рудий … У Олени почастішав пульс: голуб теж рудий. Цього не може бути, так не буває … Олена майже не спала вночі. На ранок вона прилипла до вікна і дочекалася свого голубка. Вона заплакала. Це ж Олег … Таких збігів не буває.

Голуб прилітав щодня або через день протягом місяця, живіт у Олени все ще був не помітний під вільним одягом. Минуло майже чотири місяці з тих пір, як поїхав Олег. Вони жодного разу не спілкувалися. Тільки її рудий голуб … Вона точно вірила в чудеса, тільки не знала ще точно, що це чудо означає.

Голуб перестав прилітати: день, два, три. Олена занепокоїлася. На четвертий день вона прокинулася від стуку, за звичкою вона побігла до вікна. Але зрозуміла, що стукають в двері. На порозі стояв Олег: «Ми були зовсім без зв’язку, в глушині, пробач!». Олена обняла його і заплакала. «Я думав про тебе весь час. Лєн, а я тебе, виявляється, кохаю». “Я знаю…” Бережіть одне одного.