Ось що насправді означає, якщо тебе кидають, видаляють з друзів або блокують

Люди завжди прагнуть до соціалізації, спілкування, приналежність до якоїсь спільноти дозволяє нам відчувати себе потрібними в цьому величезному світі. Людям потрібні люди, навіть якщо ти інтроверт. Стосунки з іншими можуть подарувати найбільше щастя, або ж спричинити найгіркіше розчарування. Здається, що сучасний світ переповнений егоїстами, які стосунки спотворили і зробили їх не придатними для довгого існування.

Однак серед цього бруду ми все одно шукаємо визнання посеред інших, хочемо турбуватися про когось й відчувати підтримку, мріємо про ту людину, яка буде приймати нас такими, як ми є.

Живе спілкування для більшості населення перетворюється в справжній тягар, тоді вони поринають в соціальні мережі й домагаються підписників, лайків. Інколи здається, що це єдиний спосіб їх самореалізації, пошук підтримки та любові. Беззаперечно, соціальні мережі – це комфорт, там ми демонструємо найкращі риси не лише зовнішності, а й характеру, намагаємося створити образи власних ідеалів, яким і близько не відповідаємо.

Якщо хтось остогид – не потрібно шукати виправдання, думати, як припинити стосунки – просто видаляєш особу з друзів, або ж взагалі кидаєш в “чорний список” і все, справу зроблено. Ця звичка переростає в постійне ігнорування не лише в соціальних мережах, а й в буденності, ми припиняємо дослухатися до чужої думки, не відповідаємо на дзвінки й намагаємося уникати всього, що завдає нам проблем.

При цьому навіть не задумуємося, що наше мовчання може завдати комусь неймовірного болю. Пропали безвісти і думаємо, що разом з нами зникає все погане. Знаємо, що так легше, і цього просто достатньо.

А тепер уявіть себе на місці цієї людини, яку ви проігнорували. Можливо, ваша відмова, небажання вислухати стала для неї вбивчою. В цей момент ця людина відчувала приниження. Усвідомлення того, що тебе кинули, видалили з друзів або заблокували, заподіює біль. І осад може залишатися на роки, але так не повинно бути.

Ця людина продовжуватиме чекати на відповідь: чому ви так вчинили? 

Одна порада тим, кого кинули: причина не у вас, з вами все порядку. Якщо людина поводиться не гідно, значить справа не у вас, а в ній. Це не робить вас гіршими, тому не приймайте це на свій рахунок. 

Просто вірте, що ще у вашому житті ще будуть ті люди, які не дозволять собі такого нахабства.

Ви знайдете любов або дружбу з іншою людиною. Це неминуче. Так відбувається життя.

Зрозумійте, що скоріш за все людина, яка викреслила вас зі свого життя, забрала з собою і безліч негативних ситуацій, які могли б статися в майбутньому.

Ви вільні й тепер можете створювати ту реальність навколо себе, яка вам буде приносити справжнє задоволення. Не варто картати себе думками про тих, кому на нас байдуже. Живіть у власне задоволення!

Що Ви думаєте з цього приводу?