Під час весілля у храм увійшов безпритульний собака і ліг на фату нареченої. Ось що сталося далі!

Мало того, собака вирішив стати безпосереднім учасником церемонії.

Весілля – одне з найяскравіших подій у житті людини. Але іноді на неї приходить непроханий гість: екс-коханий або кохана, незадоволений родич. Тоді біди не уникнути. А що робити, коли гостем, якого ніхто не кликав, виявляється тварина, як завітала на свято просто для того, щоб сховатися від негоди?

Молодятам Марилії і Матеусу з бразильського міста Сан-Паулу спочатку не пощастило із весільною церемонією, оскільки пішов сильний дощ і її довелося провести не на вулиці, як планувалося, а в церкві, інформує Ukr.Media.

Як тільки церемонія почалася, у храм забігла безпритульна собака. Нещасна тварина промокла до кісточок і шукала, де б погрітися. Двері в церкві були відкриті, ось собачка і знайшла місце, де перечекати негоду.

Мало того, собака вирішив стати безпосереднім учасником церемонії. Пройшовши повз здивованих гостей весілля, собака прилягла прямо на довгу фату нареченої. Гості майже відразу прогнали порушника спокою. Але тварина так просто здаватися не збирався. Кому ж охота мокнути під дощем, коли можна спокійно полежати в теплому приміщенні.

Собака, зробивши коло навколо церкви, повернулася у приміщення. У той момент, як святий отець зачитував клятви для закоханих, пес, як ні в чому не бувало, знову плюхнувся на фату Марилії.

Така нахабність у найвідповідальніший момент могла роздратувати кого завгодно. Але тільки не цю наречену. Дівчина виявилася дуже великою любителькою тварин. Навпаки, історія з собакою її потішила. «Якщо він прийшов до нас, значить буде нашим гостем», – сказала наречена. Тому Марилія попросила священика продовжити церемонію, незважаючи на сплячого собаку.

Як тільки молоді люди стали чоловіком і дружиною, собака піднялася і вибігла з церкви. Дощ якраз закінчився, тому тварина повернулася на вулицю. Зловити її ніхто не зміг. Надалі весілля пройшла цілком звичайно. Але Марилія і Матеус вирішили, що дуже хочуть знайти цього пса.

На наступний день вони вирушили шукати свого нового друга. Але пошуки в околицях церкви не дали ніяких результатів. Собаки ніде не було. Потім до пошуків наречені підключили все своє численне сімейство.

Тільки через тиждень розшуки увінчалися успіхом. Хтось з рідних таки привів тварину до Марилії та Матеуса.

Для дівчини це було найкращим подарунком на весілля. До того ж, собака виявився дуже лагідним.

Він швидко прижився у новій сім’ї і став її повноправним членом.