Після цього гроші потеклu до мене! Я місяць назад знайшла на вулuці гроші, і зробuла так, як мене вчuла бабуся…

Хочу розповісти свою неймовірну історію про те, як змінилося моє життя після однієї невеличкої пригоди.

Підняти знайдені гроші – на щастя.

Нещодавно ввечері, в противний дощ, я поверталася дуже втомленою з роботи, в сумних роздумах, де завтра взяти гроші на черговий платіж за ноутбук, узятий в кредит, адже зарплата буде тільки через 3 дні.

Знову доведеться з кредитки знімати. Ніяк я з цими фінансами не даю собі ради!

І тут бачу – прямо переді мною лежить купюра в 100 гривень, складена навпіл і перетягнута гумкою. Абсолютно нова і повністю суха, хоча кругом все було мокрим і брудним.

Спочатку хотіла пройти повз, а потім згадалися бабусині розповіді, як чинити з тим, що знайдено прямо під ногами.

Попри те, що говорять інші, мовляв, не можна піднімати гроші і колечка на дорозі, вона стверджувала, що їх обов’язково треба забирати, але слід дотримуватися деяких правил, щоб не нашкодити собі.

Монетки і купюри не треба ставити в свій гаманець, а просто в кишеню або сумку, принести додому, протерти вологою ганчіркою і покласти на стіл під скатертину, обов’язково портретом вгору (монетки – решкою) і нехай там собі лежать, гроші в будинок залучаючи. Їх не можна витрачати, навіть якщо є велика спокуса!

Колечка теж треба підняти, ні в якому разі не міряти на палець! Промити під проточною водою і надіти на шовковий шнур або недорогий ланцюжок і повісити на вікно або біля дверей. Цей ланцюжок замкне коло і всю стару енергетику кільця, а воно саме не буде випускати удачу і щастя з дому.

У моїх батьків вдома висить золоте колечко з червоним камінчиком, знайдене колись на морі. Хочете вірте, хочете ні, я за своє життя жодного разу не чула, щоб мама і тато лаялися – живуть, що називається, душа в душу!

Ще вона радила обов’язково підбирати пір’я, що опинилося на шляху – воно також приносить достаток. Носити в сумці. А таку пір’їнку, яка пролетіла прямо перед особою, обов’язково треба зловити і помістити в гаманець. Перевірено – гроші приходять швидко.

І ось яку пораду ще давала мені бабуся – якщо підбіжить маленьке кошеня, його обов’язково треба забрати собі. Воно послане на захист від чогось неприємного і небезпечного!

А ось дорослу кішку брати не треба, бажано просто дати їй щось поїсти. Але якщо кішка підходить кілька разів – це знак! Тільки кішка повинна сама піти і прийти в будинок.

Так ось, про цю купюру – я її підняла, принесла додому, протерла і поклала під скатертину. А далі почалися чудеса!

Через кілька днів в супермаркеті щось мене потягнуло купити квиток миттєвої лотереї! Ніколи раніше я цього не робила.

Квиток виявився виграшним – максимальна сума – 50 тисяч! Гроші я отримала на наступний день, погасила залишок кредиту і обнулила, нарешті, цю кредитку!

Потім в інтернет-магазині мені зробили знижку на сукню, яку мені дуже подобалася, але за ціною була недоступною. Залишилася тільки одна і як на останній екземпляр поставили знижку 70%! Це був мій розмір.

А потім я отримала пропозицію на підвищення зарплати, в два рази вище старої, в офісі зовсім недалеко від мого будинку!

Може це все і випадкові збіги, але моє життя змінилася на краще!

Джерело:pranaslo.com