Після втрати сина він написав 10 правил, які повинні знати батьки

Діти – найдорожче, що у нас є. Але, на превеликий жаль, іноді вони назавжди нас покидають. Так і Річард Прінгл втратив свого 3-річного сина через крововилив в мозок.

Після страшної події на своїй сторінці в Fасеbооk чоловік поділився 10 найважливішими речами, які він засвоїв після cмepті сина.

1. Ніколи не буває занадто багато любові і поцілунків.

2. Знайдіть час. Відпочиньте від справ і пограйтесь з дитиною хоча б хвилинку. Немає нічого важливішого за це.

3. Робіть якомога більше фотографій і відео. Одного разу вони можуть виявитися всім, що у вас є.

4. В першу чергу витрачайте на дитину час, а не гроші. Не намагайтеся «відкупитися». Думаєте, ваші покупки такі важливі? Нічого подібного. Рушайте на прогулянку і пострибайте по калюжах. Поплавайте разом в морі, розбийте табір і веселіться. Це все, що хочуть діти. Я не пам’ятаю, що ми купували для Х`ю, але я пам’ятаю, що ми робили з ним разом.

5. Співайте разом. Мої щасливі спогади: Х’ю сидить на плечах або поруч зі мною в машині, і ми співаємо наші улюблені пісні. Музика зберігає ці моменти.

6. Цінуйте найпростіші речі. Читання перед сном, сон в обнімку, спільні вечері, вихідні. Цих моментів мені не вистачає найбільше. Не дозволяйте їм розчинитися в повсякденності.

7. При прощанні завжди цілуйте тих, кого любите. Якщо раптом забули, поверніться і поцілуйте. Ніколи не знаєте, чи випаде вам ще раз така можливість.

8. Зробіть нудні речі веселими. Поїздки по магазинах, автомобільні подорожі, прогулянки по торгових рядах. Не бійтеся здатися дyрнuм, дурійте, розповідайте анекдоти, смійтеся, посміхайтеся і насолоджуйтеся життям. Тільки ви самі перетворюєте такі події в рутину. Життя занадто коротке, щоб не веселитися.

9. Ведіть щоденник. Записуєте все незвичайне, що зробив ваш малюк. Смішні слова і вчинки. Ми стали так робити тільки після втрати сина. Ми хотіли згадати все. Тепер ми так робимо для Гетті і Хенні. Записавши ці миті, ви залишите їх з собою назавжди. У старості ви зможете озирнутися і знову з насолодою прожити кожен з цих моментів.

10. Якщо у вас є діти, яких ви можете поцілувати перед сном, нагодувати сніданком, відвезти в школу або університет, видати заміж або одружити, ви – щасливчик. Ніколи, чуєте, ніколи не забувайте про це.