Постійно лізуть у голову думки, як би все далі чудово складалося без моєї доньки, це жахливе почуття, але я нічого не можу з собою вдіяти

Я читаю вашу історію в пологовому будинку, бо перебуваю в повній розгубленості і не знаю, що робити зі своїми емоціями. Кілька днів тому в мене з’явилася дівчинка.

Моєму першому хлопчику зараз 6 років. Перша дитина була спонтанна, і коли вона з’явилася, я не відчувала всесвітньої любові, навіть пам’ятаю, як плакала на другий день і говорила мамі, що не люблю її.

Але не знаю, куди й коли це поділося, але тепер, особливо з появою другої дівчинки, я зрозуміла, що люблю його до запаморочення. Він у мене надзвичайний хлопчик і краще за нього немає.

А ось із новонародженою дівчинкою у мене історія, що я хочу все прокрутити назад, і щоб нічого не було. Дитина запланована, все пройшло дуже легко.

У мене теж є елемент того, що я розчарована її зовнішністю, але, крім цього, я чітко усвідомила, що не готова пройти все це вдруге, що я значно погіршила життя синові, що зіпсувала його собі. Зрозуміла, що ми жили втрьох дуже добре і це був єдино вірний шлях, а тепер є ще одна людина, яку я не можу поки що полюбити, і яка краде у моєї дитини дитинство, а в мене комфортне та врівноважене життя.

І постійно лізуть у голову думки, як би все далі чудово складалося без моєї доньки. Це жахливе почуття, але я нічого не можу з собою вдіяти.

Мені все здається, що якщо я заплющу очі і сильно захочу, щоб стало як раніше, то так і буде. Я все роблю з нею також саме тому, що так треба.

Скоро нас випишуть, і я потраплю до нової реальності, в якій все буде важко і як мені здається.

Я буду щодня малювати картинки, як би було без неї і докоряти собі за те, що вирішила завести другу дитину і за те, що тепер вона мені не потрібна, і я не можу її полюбити. Це пекло і мені хочеться знайти хоч якийсь вихід.