Поїхавши знайомитись із родичами майбутньої дружини, мій син повернувся засмученим – і приголомшив мене своєю заявою.

Нещодавно я зіткнулася з ситуацією, яка більше була схожа на казку, ніж на реальність. Мій син вирішив зав’язати зі своєю самотністю і зв’язати себе шлюбом, але різко передумав, коли все вже було готове до весілля.

Він відкладав зустріч зі своїми майбутніми родичами, тому, коли він нарешті пішов до них, вся їхня родина була в зборі. Я з нетерпінням чекала на його повернення, але він повернувся раніше, ніж очікувалося, заявивши, що весілля не буде через проблеми з майбутньою тещею. Мій син Тарас зустрічався з Діаною рік.

Я бачилася з нею кілька разів, насамперед тому, що я наполягала на цьому. Але він не знайомився із її родиною. Коли почалися приготування до весілля, я з оптимізмом дивилася на цей союз. Тарас поїхав до рідного села Діани, де, увійшовши, мати Діани розкритикувала його за те, що він надто худий.

Поки Діана обговорювала плани весілля, її мати жахнулася від їх вирішення влаштувати церемонію в меншому масштабі, не беручи до уваги далеких родичів. Вони також натякали, що Тарас скупиться. Цілий вечір вони лаяли і знущалися з нього.

Зрештою, він підвівся, заявивши про свій намір піти, що теж зустріло подальші глузування. Коли він повернувся додому, я зрозуміла, що щось не таке. Тарас оголосив, що весілля скасовується: він не міг упоратися з такими родичами. Наступний день був хаотичним, з безліччю телефонних дзвінків і збожеволілою Діаною.

Хоча я була вражена рішенням, але все одно не могла втручатися – це було його рішення. На даний момент Тарас залишається неодруженим, зосередившись на своїй кар’єрі та прагненні переїхати за кордон. Я довіряю його міркуванням і пропоную свою мовчазну підтримку, сподіваючись, що час розставить усе на свої місця.

Джерело