Поза, в якій ти спиш, розповість багато про тебе. Ось, чому жінки люблять спати з ковдрою між ніг

Деякі представниці слабкої статі сплять з ковдрою між ніг. Відомо, що у чоловіків не буває цієї звички. Крім того, жінки, які вибирають для нічного відпочинку дану позу, коли знаходяться одні, закидають ноги на партнера, якщо він лежить поруч. Чим пояснюється така манера поведінки? Їй є як психологічні, так і фізіологічні пояснення.

Почнемо з перших, вони відіграють вирішальну роль. Жінка, закидаючи ногу на іншу людину, контролює її, а точніше його присутність. Ось вона як би привалила його ногою, прибила до ліжка, а сама спить. Але тактильні відчуття дають їй зрозуміти, що він поруч, нікуди не подівся. А раз поруч, значить нічого переживати і можна спати спокійно.

Якщо поруч тільки ковдра, можна, керуючись тими ж інстинктами, обійняти ногами поки її. Така ілюзія допомагає розслабитися. Жінки, які не використовують ковдру для заспокоєння, просто вважають, що присутність людини, на яку можна покластися і контролювати його присутність, не головне в даний період їх життя. Вони сплять в позі ембріона, на спині, на животі і тому подібне. У цих позах відбивається інше психологічний стан і потреби.

Жінки люблять обіймати своїх коханих ногами уві сні. Коли ж їх немає, то вся їхня любов дістається ковдрі чи подушці. Здається, що поруч є той, кому можна подарувати свою теплоту. І той, хто також відповідає взаємністю. Адже ковдра по визначенню завжди тепла і м’яка, як ласкавий чоловік.

Що стосується фізіології, то деякі люди кладуть собі ковдру між, щоб тілу уві сні знаходилося в комфортному становищі. Наприклад, коли колеться неголена шкіра, а проепілювати її немає сил і часу, можна вирішити проблему інакше. Коли ноги сильно нагріваються, стикаючись між собою, і потіють, ковдру грає терморегуляторну роль. У жінок з худими ногами, колінні суглоби тиснуть один на одного або кісточки труться між собою на щиколотках. В такому випадку ковдру може вирішити цю проблему.

У деяких є проблеми з хребтом. Одна нога, яка просто лежить на іншій всю ніч, тисне своєю вагою на першу, і потім через це віддає в попереку. Ковдра тут виконує роль м’якої підставки для верхньої ноги.

Поширена думка, що ковдра між ніг жінки задовольняє її плотські потреби, не відповідає дійсності. Адже під час сну вона не торкається зі статевими органами. Вона швидше приносить їй комфорт, ніж задоволення.

Не так давно почали випускати спеціальні подушки для вагітних, анатомія тіла яких змінюється в період виношування дитини і вимагає інших умов, в тому числі і для сну. Їх популярність і затребуваність змусила задуматися і над випуском подушок для тих, відчувають дефіцит обіймів і фізичної близькості. Обійми подушки під час відпочинку і сну допомагають заповнити його.