Позбулася жиру і нагару на сковороді швидко, дешево і без зусиль: ділюся хитрістю

Часто на просторах інтернету можна побачити поради з видалення застарілого нальоту на сковороді. Чим тільки не пропонують його прибирати. В принципі, можна просто відколупувати і віддирати наліт цілими днями і незабаром знову зіткнутися такою проблемою.

Але як вам варіант без зусиль і з мінімумом витрачених коштів? Тоді мерщій купуйте один засіб в аптеці за 20 гривень і скоріше біжіть до старої сковорідкитворити чудеса.

Даний засіб називається «Септил». Це звичайний антисептик, який можна знайти в будь-якій аптеці. Також вам знадобитися губка і гумові рукавички, щоб убезпечити свої ручки.

Насамперед потрібно перевернути сковороду догори дном. Відкривати засіб радимо в рукавичках, щоб він не потрапило на шкіру.

Наступний крок: потрібно просочити губку «Септілом». Лийте не шкодуючи. Вона повинна гарненько увібрати в себе цей засіб. Далі можна почати протирати поверхню. Робимо це недовго, буквально пару хвилин. Потім потрібно залишити цю справу на півгодини. Засіб має самостійно почати діяти. А вам залишається спостерігати за процесом з боку.

Поступово посуд почне світлішати. Ви можете ще раз потерти поверхню, а після – змити водою. Якщо ще залишилися якісь брудні сліди, повторіть процедуру локально і знову залиште на 20-30 хвилин.

«Септил» вирішить вашу проблему, а вам надасть готовий результат.

пише порадниця