Познайомилися вони, коли їй було 20 років, а йому 43 роки, різниця між ними була суттєва, але батькам здавалося, що це найкращий варіант, для їх єдиної дочки. І тільки зараз, через 15 років шлюбу Даша зрозуміла, як їй жити далі

Даша не хотіла йти відразу додому, їй хотілося побути на самоті, тому після церемонії прощання з мамою, вона попрямувала в бік поля. Вєрка ув’язалася за нею, але Даша сказала що все гаразд і попросила залишити її одну. Прийшовши на поле, вона впала в густу траву, насолоджуючись тишею і вдихаючи солодко-гіркий аромат польових квітів.

Ось і мами не стало, лише на п’ять з невеликим років, вона пережила батька, можна сказати, що Даша тепер сирота, хоч їй уже тридцять п’ять років. Брата не стало, коли йому було десять років. Близьких родичів немає, дітей теж, бо чоловік був проти дітей. Згадавши чоловіка, відразу з’явилося неприємне відчуття.

З нею провести маму в останню путь він не поїхав, пославшись на зайнятість. Висловив їй співчуття, дав грошей і поцілував у чоло, побажав удачі. Добре, що не поїхав, їй зараз зовсім не до нього. Дивно що проживши з ним більше п’ятнадцяти років, вона досі ніяковіє поруч з ним і ставиться до нього як до старшого наставника, хоча так і є, вічно він її наставляє, вказує як і що робити.

Познайомилися вони, коли їй було 20 років, а йому 43 роки, різниця між ними була суттєва, але батькам здавалося, що це найкращий варіант, для їх єдиної дочки. У той час до неї намагався залицятися хлопець, але якось боязко у нього це виходило, а вона до нього ставилася просто як до друга. Коли за наполяганням батьків вона вийшла заміж за Сергія, то Іван пішов за контрактом в армію і через рік його життя обірвалося при виконанні бойового завдання.

Було дуже гірко усвідомлювати, що в якійсь мірі вона причетна до цього, адже вона його теж любила. Ось і зараз згадуючи його, по щоках побігли сльози. Вона згадала його очі, чисті як у дитини, його боязку посмішку і серце защеміло від туги.

Після весілля, Сергій забрав її в місто, сказавши що працювати вона не буде, він досить заробляє, всім вистачить. Головне щоб удома був порядок і затишок, і смачний обід завжди чекав його з роботи. Поставив перед фактом, що діти у нього вже є від першого шлюбу і більше йому не треба. Він хоче щоб дружина повністю присвятила себе чоловікові.

Даша подумки перебирала роки прожиті з чоловіком, де вони їздили відпочивати на море, він водив її в ресторани, театри. Але все це було не те, що їй потрібно в житті. Вона була б рада, простому пікніку біля річки, спостерігаючи як її діти граються і радіють життю.

Час було повертатися в будинок, тому що гості, які прийшли на поминки, вже зачекалися. Піднявшись на ноги, Даша вже знала як буде жити далі і легкою ходою пішла на зустріч новому життю.