Пригадуєте хлопчика, який чудом народився без мозку? Лікарі не давали йому жодного шансу, подивіться який він зараз

Перебуваючи на третьому місяці вагітності, Шеллі Уолл дізналася, що у її дитини розщеплення хребта, рідкісні хромосомні аномалії і гідроцефалія – скупчення рідини в мозку. Стан дитини був настільки серйозним, що лікарі попередили батьків хлопчика, Шеллі і Роба – їхній син навряд чи виживе або народиться з серйозними розумовими та фізичними порушеннями.

Лікарі також розповіли подружній парі, що у дитини залишиться масивний отвір в хребті. П’ять разів Шеллі пропонували перервати вагітність, але сім’я вирішила залишити дитину. Шеллі розповідає, що вони купили маленьку дитячу труну для Ноя і приготувалися до гіршого …

Пам’ятайте хлопчика, який народився без мозку? Лікарі не давали йому ні єдиного шансу і ось який він зараз!

Коли хлопчик народився, його голова була абсолютно непропорційною, у дитини в мозку накопичувалася рідина. У разі, якби лікарі не встигли це вчасно помітити, то рідина могла б привести до того, що не змогли б утворитися нові тканини.

Лікарі сказали, що гідроцефалія вже знищила близько 98 відсотків мозкової тканини Ноя, залишивши його практично без мозку. Вони радили батькам готуватися до гіршого. Але у Ноя були свої плани на це життя!

Пам’ятайте хлопчика, який народився без мозку? Лікарі не давали йому ні єдиного шансу і ось який він зараз!

Коли Ной з’явився на світ, він налякав і здивував професійних лікарів. У хлопчика був деформований хребетний стовп і геть відсутній головний мозок.

Рекомендації були однозначні – припинити вагітність, вирішити проблему до того, як дитя помре в муках через нездатність його організму виконувати елементарні функції. Але мама Шеллі відмовилася від такого рішення, а через 5 років після народження Лис телеканал BBC зняв дивовижний фільм про хлопчика без мозку.

Пам’ятайте хлопчика, який народився без мозку? Лікарі не давали йому ні єдиного шансу і ось який він зараз!

Мозок, всупереч усім прогнозам лікарів, почав рости! Сьогодні Ной Уол став живим підтвердженням медичного дива. Лікарі вважали, що у хлопчика немає шансів на виживання після пологів. Ной вміє рахувати до 10, може говорити і тепер вчиться писати. Як ми вже відзначили, у хлопчика немає ніяких розумових відхилень. Через п’ять років після народження Ной виглядає ось так.

Пам’ятайте хлопчика, який народився без мозку? Лікарі не давали йому ні єдиного шансу і ось який він зараз!

Батько вірить, що Ной зможе ходити. Аномалія розвитку хребта привела до паралічу від грудей до ніг, тому Ной змушений пересуватися в інвалідному кріслі. Але після серії хворобливих і складних операцій з’явилася надія, що в один прекрасний день він зможе ходити. І віра батьків творить чудеса – через п’ять років після народження Ной продовжує жити і радувати своїх близьких всупереч прогнозам лікарів!

Спочатку їх прогнози збулися, новонароджений хлопчик був повністю недієздатний в тому, що стосувалося розумової діяльності. Однак потім сталося маленьке диво – мозок   почав, висловлюючись простою мовою, відростати назад! Випадок Ноя, без перебільшень, один з найунікальніших в історії медицини.

Зараз його одужання перетворилося в дивовижний експеримент, який ставить сама природа. А медикам залишається тільки спостерігати і вчитися!