Що спотворює до невпізнання жінку за 40 (обережно, красуні)

Багато жінок бояться процесу старіння. Хтось задумується про свій зовнішній вигляд вже у 25, хтось в 30, а хтось впадає у паніку ближче до 40-ка. Дами різними способами намагаються відтермінувати появу зморшок, але для чого?

Страх віку

У школі на уроки літератури до нас приходила вчителька, якій було років 70. Незважаючи на цифру у паспорті, ніхто б не назвав її старою жінкою. При цьому у неї була й сивина, й зморшки. Секрет в тому, що вона слідкувала за собою, стильно одягалася, робила легкий макіяж.

А ще її прикрашала гідна поведінка, доброзичлива усмішка й сіяючі очі. Хіба могло б щось зіпсувати природну красу цієї вчительки?

З цього випливає один висновок: врода не залежить від вікових змін, тому немає сенсу боятися старіння.

Краса в очах того, хто дивиться

“На мій погляд, краса не підкорюється правилам. Красивою може бути 90-річна жінка з хитросплетенням зморшок, за яким ховається стільки переживань та емоцій. Краса – в очах того, хто дивиться”, –  стверджує 47-річна Пенелопа Крус

Жінка перестає отримувати насолоду від життя, коли зациклюється на своєму зовнішньому вигляді. Та чи справді все залежить від гладкої шкіри на лобі? Адже вона не забезпечить вам душевну гармонію та спокій.

Насправді привернути увагу оточуючих і підкорити їхні серця можна своєю харизмою, інтелектом, почуттям гумору та природною чарівністю.

Прикладом для наслідування є Майя Плісецька. Артистка балету говорить: “Від зморшків нікуди не дітися … Але молодиться дідусям або бабусям – смішно… Знаєте, є старий сад і новий сад. Але доглянутий він чи ні – це вже зовсім інша справа. Те ж саме з людиною: завжди видно – доглянута вона або запущена”.

Всесвітньовідома Моніка Беллуччі у свої 56 років також не боїться природного процесу старіння, який накладає відбиток на її обличчі. Вона проти серйозних косметологічних втручань, але від цього виглядає не менш розкішно.

До цієї ж когорти жінок належить Джулія Робертс, яка навіть після 50-ти залишається надзвичайно привабливою.

Пластичні втручання

Дивно, що людей більше турбує не старіння душі, а зіпсутий стан шкіри. Адже якою б красивою не була людина, але її впевненість в собі, вогник в очах та розширений кругозір можуть привабити будь-кого, а стурбованість, невдоволення і залежність від чужої думки навіює депресію й відштовхує оточуючих.

На думку французьких дам, відсутність зморшок на обличчі зрілої жінки – це наслідок серйозної психологічної травми.

Пластичні операції, підтяжки, ботокс та інші методи повернення краси не завжди дають бажаний результат. Вони виглядають штучно, що лише погіршує зовнішній вигляд, а не покращує його.

А як ви вважаєте, чи варто вдаватися до різноманітних процедур заради того, аби якомога довше виглядати молодо?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!