Стара тітка у селі, до якої люди за порадою ходили, завжди говорила: “Цi речі притягнуть шалену удачу у ваш дім! Ось що тобі потрібно зробити!”

Стара тітка у селі, до якої люди за порадою ходили, завжди говорила: “Цi речі притягнуть шалену удачу у ваш дім! Ось що тобі потрібно зробити!”

Деталі інтер’єру здатні зробити його не тільки затишним, але і щасливим та успішним саме для вашої родини.

1. Червоні двері

Пофарбуйте в червоний або помаранчевий колір двері, що виходить на південь. Згідно феншуй, це принесе удачу. З таким же результатом двері, що виходить на північ, фарбують у чорний або синій колір, на захід – в сірий або білий, а на схід – в коричневий або зелений.

2. М’які тканини

Згідно з дослідженнями, які приводяться Town & Country, м’які матеріали в будинку сприяють почуттю спокою і комфорту. Тому не бійтеся переборщити з пледами, накидками і різноманітними диванними подушками, якими дуже часто прикрашають інтер’єри в американських серіалах.

3. Слони

Ці великі добрі тварини вважаються мудрими, вірними і надійними і тому символізують успіх. Щоб захистити свою родину, поставте на поличку слоника (а в радянський час, як ми пам’ятаємо, було дуже популярно прикрашати буфет цілим сімейством з шести слонів, за що господарів абсолютно марно звинувачували в міщанстві).

4. Свіжі квіти

Живі квіти не тільки приносять щастя у ваш будинок, але, як вважають практикуючі феншуй, залучають також удачу. Від квітів і кімнатних рослин ми можемо отримати сприятливе життєву енергію. Квіти також очищають наш будинок від недоброзичливою енергії. Тільки уникайте квітів з шипами.

5. Ладан

Сам по собі аромат ладану дуже приємний. Крім того, він рятує будинок від негативної енергії. Наступного разу, коли справи підуть не так, як вам би хотілося, запаліть свічку з ладаном, щоб оточити себе гармонією та щастям. А щоб вигнати біду з дому, візьміть чисту суху чайну ложку, покладіть в неї шматочок ладану і потримайте ложку над вогнем свічки, вимовляючи при цьому слова молитви «Отче наш».

6. Фрукти

Ми всі чули, що хтось яблуко в день з’їдає, той лікарів не знає, а якщо до яблук додати ще різних цитрусових плодів, то це точно притягне до здоров’я і багатство, і розум. Розставте фрукти в красивих вазах на столах і підвіконь і позитивна енергія сама потече у ваш будинок.

7. Сонечка

Всі радіють при вигляді цих чарівних комах, і не дарма! Багато хто вважає, що сонечка приносять удачу, тому непогано тримати вдома невеличку фігурку або зображення з ними, а також зробити свій сад максимально привабливим для них. У давнину вірили, що божа корівка є посередником між Богом і людьми. Саме тому існує повір’я: якщо на вас сіла божа корівка, нашепчите їй своє найзаповітніше бажання або прохання до Господа та відпустіть її в небо – крилатий посланець небес все передасть адресату.

8. Круговий дизайн

Ще одна порада фахівців по феншуй – розташувати меблі у вітальні по колу, щоб забезпечити вільний потік енергії в кімнаті, якщо, звичайно, простір дозволяє.

9. Підкови

У багатьох народів є повір’я, що підкова над дверима приносить удачу, однак існують різні думки щодо того, як її вішати. Деякі вірять, що вона має дивитися вгору (щоб щастя не витекло), в той час як інші вважають, що вона повинна дивитися вниз (щоб щастя падало на тих, хто проходить під нею).

10. Вільна вітальня

Якщо прибрати весь непотріб, захаращуючий вітальню, то, по феншуй, це допоможе вам починати кожен день з правильної ноги. Та й виглядати ваша квартира буде набагато краще.

11. Ромашковий чай

Сам по собі чай з ромашки дуже смачний і корисний, але крім того, вважається, що він приносить процвітання і успіх.

12. Дзеркала

В феншуй дзеркала використовуються для притягання позитивної енергії. Якщо повісити дзеркало так, що в ньому буде відображатися гарний вид з вашого саду або зовні, то це наповнить ваш будинок позитивом.