Ти ні за що не здогадаєшся що це. Але така річ потрібна в кожному будинку

Ти ні за що не здогадаєшся що це. Але зовсім скоро така річ знадобиться в кожному будинку!

З початком опалювального сезону всі власники централізованого опалення зустрічаються з проблемою сухості повітря. Одні помічають, що їм стає важче дихати, інші переживають за кімнатні рослини, яким постійно потрібна волога. А особливо складно тим, у кого є діти, – адже від усіх інфекцій чадо не врятуєш, а хвора дитина як ніхто потребує прохолодного і свіжого повітря.

Повідомляє stvorenonaukoy.blogspot.com

Опалювальний сезон не за горами, і якщо в твоїй квартирі досі немає зволожувача повітря (і не з’явиться можливість його придбати) – спробуй скористатися нашою порадою. А на зекономлені гроші краще купи дітям фрукти!

Тобі знадобиться:

– пластикова пляшка;- скотч;- смужка тканини;- марля;- вода.

Інструкція:

1. Проріж отвір розміром приблизно 5 х 10 см в боці пластикової пляшки.2. Прикріпи її отвором вгору на горизонтальній трубі батареї, використовуючи тасьми з тканини.3. Закріпи тасьми на пляшці скотчем, щоб вона не вислизнула.4. Склади марлю в кілька шарів у вигляді прямокутника шириною 10 см і довжиною близько метра.5. Опусти один кінець гніту в проріз пляшки, а решта намотай на гарячу трубу батареї. Краще зробити два таких гніту.6. Залий в пляшку воду (можна наприклад, за допомогою іншої пляшки).Пристрій успішно встановлено і готовий до використання!

Примітки:

1. Стеж за тим, щоб в пляшці постійно була наявна вода.2. Інтенсивність зволоження регулюй, піднімаючи і опускаючи пляшку.3. Переконайся, що гніт ніде не звисає нижче рівня води, інакше вона буде капати на підлогу.

Такий зволожувач повітря має кілька переваг: він не вимагає матеріальних витрат, легко виготовляється і дуже легко замінюється в разі несправності.