– Ти уявляєш! Відпросилася раніше з роботи. Приходжу додому, а там свекруха сидить! Та не просто сидить, а в моєму халаті! Та ще й не сама була

Подзвонила мені днями сестра, ми живемо досить далеко одна від одного, але з дитинства підтримуємо дружні стосунки. – Ти уявляєш! Відпросилася раніше з роботи. Приходжу додому, а там свекруха сидить! Та не просто сидить, а в моєму халаті! Я у неї питаю, що ви тут робите, як сюди увійшли і чому в моєму халаті?

Свекруха моєї Юльки, жінка не стара, їй всього 45 років і при цьому, вона досить симпатична для свого віку дама. На таких жінок люблять дивитися чоловіки, і свекруха про це прекрасно знає. Ні дня в своєму житті вона не працювала, завжди були різні чоловіки, які їй допомагали матеріально. Потім народився Єгор, Юлькин чоловік. І свекруха навчилася і ним маніпулювати. При чому робилося це так спритно, що Єгору здавалося, що це він сам прийняв таке рішення в тій чи іншій ситуації.

А Юлька у мене, дівчина розумна, відразу цю фішку просікла, але вдіяти нічого не могла. Так особливо їй в принципі і не заважала свекруха. Юлька займалася кар’єрою, а свекруха особистим життям. Ніхто ні до кого не ліз, всі були щасливі. Рівно до цього дня, коли Юлька застала її у себе вдома.

Юлька стояла в дверях, живіт скрутило і їй терміново знадобилося в туалет. Але туалет був замкнений зсередини. – Так що відбувається?! Хто там!? Мені хтось пояснить?!

З туалетної кімнати з низько схиленою головою вийшов Юлькин сусід: – Юль. Ти моїй тільки нічого не говори. Виявилося, що свекруха, якимось чином познайомилася з Юльчиним сусідом і у них трапилася любов. – У нас Юленько, справжні почуття! – говорила в своє виправдання свекруха – у нас все по-серйозному.

– Ви зовсім з глузду з’їхали? Він одружений чоловік, мені його дружині тепер як в очі дивитися? Ну добре, ваше особисте життя мене, припустимо, не стосується, але чому ви у мене вдома то? Хто дозволив?

– Так Єгорка, коли заїжджав, я у нього ключі попросила.

У моєї сестри ось така весела свекруха. Юлька не стала піднімати скандал, попросила повернути ключі і пригрозила, що якщо ще хоч раз побачить її в своїй квартирі, то все всім розповість.