Уpuвок 3 Біблії , який дуже актуальний для нашої країни в ці складні часu…

Ні в кого немає сумніву в нашу перемогу. Але щемить, коли дізнаєшся, якими жертвами вона дається. Черговий 3лочин р0сіян – обстріл житлового будинку в Чернігові, щонаймеше 22 людей більше немає.

Скільки це ще буде продовжуватися? І коли вже прийде на них Божа kара? Саме Божа, бо як висловився ще у 2014 році один з наших високоповажних церковних ієрархів:

“Нема чого дивуватися. Ви вигнали зі своєї країни 3ло (маєть на увазі втеча Януковича). І тепер 3ло мститься.”

Отож, йде вlйна між добром та злом. Авжеш, нас менше, але ми не тільки успішно обороняємося, але й подекуди пішли в наступ. І тут нема нічого дивного.

Наведу один приклад з Біблії. Йдеться про книге Макавеїв, коли на Ізраїль напав сuрійський цар з величезним військом. Тоді сказав тодішній провідних ізраїльтян Юда:

“Легко і малому війську захопити в руки велике; для неба все одно врятувати багатьма чи кількома, бо перемога на вlйні не в безмежному війську, а в допомозі, що приходить з неба. Вони йдуть на нас, повні зухвалості, щоби вигубити нас разом з жінками нашими і дітьми та щоб з нас здерти здобич, а ми воюємо за життя наше і за наші установи. Сам Бог їх знищить перед нами…”