Валера розумів, що треба встановити кордони з майбутньою тещею, оскільки вона постійно втручалася у справи молодої сім’ї. Одне різке рішення остаточно закрило це питання.

Валера і Світлана, які познайомилися ще в інституті, швидко стали нерозлучними, розділяючи всі аспекти свого студентського життя. У міру поглиблення їхніх стосунків Валера познайомився з матір’ю Свєти, Оленою, яка все життя поодинці виховувала свою дочку.

Їхня сім’я була відзначена тісним зв’язком, і Олена висловлювала надію, що відносини її дочки з Валерою не зруйнують єдність їхньої родини… Згодом Валера почав почуватися пригніченим постійними проханнями Олени про допомогу по дому та її нав’язливим втручанням у їхні особисті рішення.

Незважаючи на свою любов до Свєти, він боровся з відсутністю незалежності в їхніх відносинах, відчуваючи, що присутність її матері затьмарює їхні плани та бажання. Ситуація загострилася до краю, коли Валерій запропонував з’їздити на вихідні до столиці, але Свєта поступилася бажанню матері залишитися і допомогти з деякими сімейними справами.

Розчарування Валери зростало в міру того, як він усвідомлював небажання Свєти встановлювати кордони з матір’ю, що негативно позначалося на його почутті автономії у відносинах.

Зрештою, після довгих суперечок та конфліктів, пара вирішила будувати своє життя самостійно, тихо одружившись і переїхавши до іншого міста на нове місце роботи. Хоча спочатку відносини між Свєтою та її матір’ю були напруженими, згодом вони пом’якшилися, особливо напередодні народження онука.

Динаміка сімейних відносин щасливим чином змінилася: Олена, хоч і важко, але з часом прийняла Валеру як сина і вступила в роль люблячої бабусі, що дозволило остаточно примиритися і почати новий розділ у житті сім’ї, заснований на взаємній повазі та любові.

Джерело