Він вижив після 9 операцій на серці, 3 реанімацій та інсульту. Маленький хлопчик, який довів усім, що герої не здаються

Вони дуже відповідально віднеслися до народження дитини, тому вчасно проходили всі обстеження. На одному із них, лікарі повідомили дуже страшний діагноз — в хлопчика гіпопластичний серцевий синдром.

Після народження малюку провели операцію. Це страшний діагноз, адже з ним виживають одиниці. Хлопчик пережив 9 операцій на серце, під час яких його 3 рази реанімували, а ще з хлопчиком трапився інсульт. Вижити після такого — це просто чудо!

Після народження хлопчик мав лише 2 кг, тому до операції його ще готували, щоб дитинка набралася сил. Протягом першого тижня лікарі провели процедуру Норвуда, суть якої полягає в покращенні кровообігу.

Коли йому було всього тиждень, провели першу операцію. Усі дуже переживали за цю крихітку. Малюк був наодинці з лікарями посеред усіх цих медичних приладів. Але вони були впевнені, що він теж бореться за життя.

Через рік і 3 місяці його нарешті виписали з лікарні. На жаль, скоро у нього знову трапився інсульт, і малятко потрапило в лікарню.

Сьогодні малюк досить добре почувається, однак в майбутньому йому необхідна пересадка серця. Дмитро дуже веселий хлопчик, не зважаючи, на те, що йому довелося пережити. Він весь час посміхається і веселить оточення. У цього хлопчика все буде чудово, адже він справжній герой.

Джерело