Вона знайшла в своєму курнику підозріло велике яйце … Коли його розбили, всі були здивовані!

Для мене жоден ранок не обходиться без яєчні, тому щоранку я розбиваю парочку яєць, до тих пір, поки я не з’їм 2-3 яйця і прийду в форму. Ця звичка у мене вже на протязі декількох років, але в цьому немає нічого такого, і практично всі люди розбивають яйце одним і тим же способом, тому ми навіть не ділимося зі своїми друзями такими деталями з життя.

Але 64-річна Марія Глоріа Де Соуза з Бразилії одного ранку була вражена, коли зайшла в курник, щоб зібрати яйця і побачила одне величезне, яке лежало поруч зі звичайними яйцями. Вже протягом 20 років ця жінка тримає курник, але таке вона бачила вперше, насамперед Марія подумала, як боляче було курці, яка знесла його.

Яйце було в 3 рази більше звичайного. Воно явно виділялося, Марія подумала, що в ньому ховається щось унікальне. Як тільки жінка розбила яйце – то побачила, що в ньому було таке, чого вона раніше не бачила. На відео Ви можете побачити, що знайшла жінка в «золотому яєчку»

Багато напевно просто зберегли б це яйце, але Марії стало цікаво – а що ж там усередині, це не давало їй спокою.

Марія сказала – «Це було величезне яйце, я такого не бачила за всі ці роки. Я знайшла його відразу після того, як курка знесла, яйце було ще теплим, вже тоді я зрозуміла, що це унікальна знахідка ».

Вона не могла заспокоїтися доти, поки не домоглася свого. До того, як розбити яйце, вона вивчила його, зважила, виявилося, що гігант важив 6 унцій! Здавалося, що це, щонайменше, повинно було бути яйцем бегемота!

Марія взяла яйце в руки і розколола шкаралупу прямо над мискою. Чи зможете вгадати, що вона побачила, коли розбила яйце? Жовток, білок – все як у звичайному яйці … і ще одне яйце!

Відповідно до опису відео на YouTube «Жінка була шокована після того, як побачила те, що ховалося всередині. Там було ще одне ціле яйце! 64-річна Марія Соуза знайшла гігантське яйце в своєму курнику в Бразилії. Як не дивно, це було яйце, яке знесла курка. Унікальне яйце було в 3 рази більше звичайного і важило приблизно 176 грам (більше 6,5 унцій) ».

Читачі поділилися своїми думками з приводу побаченого:

«Мій дідусь розводив курей. У нього було навіть таке, що іноді в різних випадках всередині він знаходив ще одне, а бувало навіть 2 яйця! Він все життя працював на фермі. Дідусь говорив, що таке відбувається, коли курка хоче знести яйце, і в цей момент її щось лякає. Він дізнався, що курки бояться єнотів, які часто пробираються в курник, ось так і виходили подібні яйця! »

Що Ви думаєте про це? Ви бачили таке раніше?