«Вони під захистом вищих сил»: яких трьох знаків Зодіаку боялася навіть Ванга

Залізти в голову людям, народженим під цими знаками Зодіаку, було складно навіть найвідомішій провісниці Ванзі.

Потрапити на «аудієнцію» до найвідомішої сліпої провидиці світу мріяли багато хто. Це вдавалося не всім. Вирішальним фактором не міг стати ні статус людини, ні її гроші — якщо провісниця вирішила відмовити у прийомі, отже, так воно й було. Серед тих, кого розгорнули на вході, було чимало представників цих трьох знаків Зодіаку. Ванга вважала їх небезпечними. І намагалася навіть зайвий раз не згадувати про них у своїх пророкуваннях, інформує Ukr.Media.

Пророчиця вірила: у людей, народжених під цими зірками, особлива енергетика — суміш сили, удачі з дурістю та навіть жорстокістю. І ніхто не знає, яка чаша терезів у їхній долі переважить.

Скорпіон

Зі Скорпіонами Ванга намагалася не працювати, тому що вони «під захистом вищих сил». Яких саме вона не уточнювала, але щоразу, коли їй доводилося мати справу з ними, провидиці потрібно було багато часу на відновлення. Прочитати думки Скорпіона дуже складно, як і дізнатися про їхню долю. Наче щось заважає забратися в їхню голову, дізнатися минуле та майбутнє.

Це вона пов’язувала ще й з тим, що Скорпіони самі здатні мало не гіпнотизувати людей. Навколишні можуть навіть не помітити, як людина цього знака раптом починає їм подобатися. Скорпіону настільки вірять, що готові йти за ним, хоча наміри Скорпіона не завжди розумні.

Скорпіони рішучі, готові на подвиги заради своєї мети. Вони кар’єристи і здатні ще в молодості зайняти керівні посади. Це один із небагатьох знаків, повних протиріч, ніби в одній особистості багато інших.

Хитрість та інтелект дозволяють Скорпіонам бути чудовими маніпуляторами, у суперечці з ними неможливо виграти, суперник завжди буде у програші. Вони харизматичні та егоїстичні, вміло користуються слабкостями оточуючих у своїх цілях.

Риби

Цей знак відрізняє підозріле везіння та вміння самим передбачати майбутнє. Серед Риб чимало людей з незвичайними здібностями: вони за крок до неприємності завжди зупиняються, добре відчувають обман і зраду, ніби знають, як вчинити правильно. Ванга уникала людей цього знака через їхню потужну енергетику, до того ж була впевнена: допомога Рибам не потрібна, вони й самі можуть вершити свою долю, знають майбутнє.

На відміну від Скорпіонів, Риби приваблюють оточуючих не своєю гіпнотичною харизмою, Риби радше психологи. Вони легко зчитують настрої, їхні поради цінують друзі та близькі. Риби не випинають свою особу в компанії з друзями або в родинному колі, тримаються завжди як рівні.

Але якщо раптом у людей цього знака з’явився ворог, то найгіршого ворога, ніж Риби, важко придумати. Вони здатні на підступність, інтриги, погані зв’язки, і силу вони спрямують на опонента та вислизнуть — ніхто й ніколи не здогадається, хто за цим стоїть.

Леви

З Левами Ванга намагалася не працювати з тих же причин, що і зі Скорпіонами та Рибами. Серед Левів багато людей із екстрасенсорними здібностями, їх складно читати. Але, на відміну від двох інших знаків, цей має потужну силу, якою Леви не вміють керувати. Їхня енергетика як хаос. Це перетворює позитивні риси Лева на негативні.

Леви сильні, наполегливі, але, якщо щось не виходить, вони готові зруйнувати все дощенту. Вони харизматичні, але дуже уразливі — один невдалий жарт, і Лев обрушить на людину потік негативу, слова з негативною енергетикою, сказані людьми цього знака, можуть ставати пророчими.

Леви можуть стати успішними у бізнесі, політиці, мистецтві, але лише за умови, що знайдеться людина, яка направить їхню силу в потрібне русло. В іншому разі Лев, сам розпоряджаючись своїми ресурсами, може втратити все: витратити всі гроші на нісенітницю, укласти невигідну угоду, зв’язатися з небезпечними людьми.

Нехай інші знаки Зодіаку не ображаються, адже кожен екстрасенс та містик бачив картину по-своєму. Наприклад, ті, кого не виділяла Ванга, варті особливої уваги Вольфа Мессінга. Так, провидець вважав, що унікальні здібності мають Терези, Овни та Водолії — їм Мессінг приписував високі екстрасенсорні та комунікативні дані і вважав, що вони буквально приречені на успіх.