Ви незадоволені тим, що ваш чоловік мало заробляє, не хоче з вами проводити час та постійно сидить за комп’ютером?

Якщо ви жалієтесь на те, що ваша дружина стала товстішою за останні кілька років, то може варто збоку подивитись на себе . Уявіть, якою була б ваша дружина, якщо біля неї був би стрункий чоловік.

Або ж , наприклад, ви незадоволені тим, що ваш чоловік мало заробляє, не хоче з вами проводити час , а постійно сидить за комп’ютером? Любі жінки, а ви не думали, що може ви щодня пиляєте чоловіка про гроші. А може не даєте йому розслабитись і відпочити після роботи. А може, чоловік тільки на поріг, а у вас вже купа претензій? Подумайте про це .

Або ж дружина сидить дома і нічим не займається, а чоловіка це не влаштовує і він вважає, що дружина тупіє. Тоді чоловікам необхідно подумати, чому з красивої та розумної жінки , за декілька років, вийшла домогосподарка, яка деградує.Може це ваш інтелект не є високим.

Тобто, слід розуміти, що чоловік і дружина – це спільна посудина, яку ви двоє наповнюєте. А проблеми, які виникають у вашому житті, стосуються вас обох і ви разом повинні їх вирішувати.

Завжди потрібно починати з себе.

Тому,  розвивайтеся, читайте, спілкуйтеся, обговорюйте проблеми, бо саме в такому випадку ви зможете прийти до гармонійних стосунків .

Джерело